Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Glock obecnie chodzi idealnie. Przyczyna awarii pozostaje nieznana. Lekarstwem okazało się kupno komplentych flaków z modelu KSC. Mimo, że teoretycznie wszystko jest takie samo, zauważyłem 2 różnice:

- brak sprężynki dociągającej w dół blokadę zamka

- w KSC jest jedna sprężynka elementu 261, w JG 2.

W JG kultura pracy i wykonania elementów wewnętrznych nie umywa się do tych z KSC.

Lepiej darować sobie metalowy zamek i kupić w tej samej cenie KWA i mieć spokój z awariami.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Główną wadą tego pistoletu są luzy na zamku, przez co zdarza mu się nie napiąć kurka w trakcie cofania zamka. Na dłuższą metę nawet na częściach KSC zaczął się ciąć, ale problem rozwiązałem.

Polecam wstawić pod moduł selektora ognia zwykłą podkładkę pod zębatki (nie wiem jakiej grubości, wstawiałem metodą prób i błędów). Za cienka nie da efektu, za gruba uniemożliwi wsadzenie selektora ognia. Selektor chodzi ciężej i nie ma mowy o samoczynnym przełączeniu się trybu ognia (a zdarzało mi się zabezpieczyć pistolet w trakcie strzelania serią). Poza tym nie ma opcji, żeby kurek nie został napięty.

W nagrodę za bycie w końcu użytecznym pistoletem Glock dostanie Safarilanda i latarkę m6. :-F

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...