Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki do M15 CA


Recommended Posts

Witam. Posiadam M15A4 ze stałą kolbą od Classic Army. W najbliższym czasie chciałbym dokupić sobie magazynki i tu pojawia się pytanie. Jakie magazynki innych, tanszych firm pasują do owej repliki? Czy może dozbierać troszke $$ i kupić sobie magazynki CA (ktore tanie niestety nie są). Chcicałbym kupić sobie z 2-3 mid capy.

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak, g&p się tną, ale po popracowniu nad nimi można uzyskać dobrego maga-ale tanie nie są, z KA ludzie też na tym forum narzekają, lowy z p&j- dobre albo do bani, w zależności od dostawy. Nie pozostaje ci nic od CA, ale jest pewien dinks:

http://www.bron.pl/bron_pl/asg/produkty/ma...ld_6_szt_130_bb

 

http://www.bron.pl/bron_pl/asg/produkty/ma...16_6_szt_130_bb

 

wychodzi albo 37,5 zł albo 43,3zł tylko trzeba znaleść kogoś kto kupi razem z tobą,

pozdrawiam

Prezes

 

PS: Używanie ,,szukaj" nie boli.

Link to post
Share on other sites

Mi mag hi-cap z boyi podaje cudnie, ale to hi-cap, mój kumpel ma 8 real-cap'w po 20 BB podają mu w M15 bardzo dobrze, co dla niego jest ważne bo jest parasnajperem w drużynie... kupił je za ok 20 zł/szt. ale nie pamiętam firmy, STAR chyba...

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mam magi różnych firm

 

mag - działa super

ca- bez problemu

g&p - no kto by pomyślał ale są czasami problemy z podawaniem

pj - kijem przez szmate nie tykać

boyi - nie jest źle do momentu aż się nie urwie bolec trzymający bebech w metalowej kopercie - wtedy jest masakra

 

stara pożyczałem od kumpla swego czasu i albo to była wadliwa partia albo coś. Sprężyna była za słaba by mniej więcej 20-30% ostatnich kulek nie podaje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...