Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat Alert


Recommended Posts

Zdaje sobie doskonale z tego sprawę, taka sama sytuacja była przy RSR.

Nikogo nie interesuje czy ja tam jadę czy nie. Tomaszowo jest weekend wcześniej. Z tego co czytam to z chęcią bym się nawet na tą imprezę wybrał, ale nie mam podstawowych informacji na jej temat. Czyli kto to organizuje. Doszukałem się na stronie jedynie w dziale "bilety". Enigmatyczna nazwa grupy i równie enigmatyczna postać, która mi nic nie mówi. Prosiłbym po prostu o rozwianie moich wątpliwości zanim powierzę moje ciężko zarobione 230 zł komuś o kim mam zerowe pojęcie.

 

[Popracuj nad końcówkami ;)]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Przyznam że plusem tej imprezy jest fakt iż w końcu jakaś fajnie się zapowiadająca impreza jest blisko Warszawy a ponadto odbywa się w weekend. Nie każdy może dostać urlop żeby pojechać na Tomaszowo, które w tym roku zaczyna się w czwartek a kończy w niedziele a trzeba jeszcze doliczyć czas dojazdu np z Gdańska, Warszawy czy innych odległych od Tomaszowa punktów Polski. Dla mnie ta inicjatywa jest dobra czy się powiedzie zobaczymy ja trzymam kciuki.

Link to post
Share on other sites
Nie każdy może dostać urlop żeby pojechać na Tomaszowo, które w tym roku zaczyna się w czwartek a kończy w niedziele
Jak zwykle Tomaszowo, walka, odbywa się w sobotę. Czwartek i piątek integracja, obowiązku obecności nie ma. Wypada być w piątek wieczorem na odprawie.

 

trzeba jeszcze doliczyć czas dojazdu np z Gdańska, Warszawy
O, dziękuję, że się o nas martwisz. Bo impreza "w okolicach Warszawy" rozwiązuje nam ten problem, nie?

 

 

PS A stronka Combat Alerta odrzuciła mnie po 3 sekundach i nawet nie przeczytałem co to za zlot. Nie trawie jak ktoś zmusza mnie do słuchania jakichś powalonych dźwięków, które nagle się włączają same z siebie i nie ma możliwości ich wyłączenia.

Link to post
Share on other sites

Organizatorami są elektrycy :mrgreen: :

 

BEST ELECTRIC Radosław Korowaj

11-700 Mrągowo, oś. Grunwaldzkie 3/32

NIP: 742-201-32-53 REGON: 519503883

Tel. 089 679-70-75

GSM. 0506-186-969 , 0513-848-770

http://bestelectric.pl e-mail: centrala@bestelectric.pl

 

Oddział w Warszawie:

 

02-786 Warszawa, ul. Migdałowa 51

Tel. 022 648-73-24

GSM. 0506-186-969 , 0513-848-770

e-mail: warszawa@bestelectric.pl

Link to post
Share on other sites

A ja tam nie ufam imprezmo za które trzeba płacić :D

 

W ogóle to ja nie rozumiem dlaczego mam płacić za to, że chcę się zabawić? Przecież wszystko powinno być za darmo :D

 

 

Ta faktycznie zaczyna wyglądac jak cieńka podróba RSRa ;) przynajmniej w sposobie "sprzedaży" potencjalnym chętnym.

Link to post
Share on other sites

Proszę nie wypowiadać się na temat wysokości wpisowego. Przerabialiśmy to już przy RSR. Kogo stać, ten się zainteresuje, kogo nie, po co ma tu zabierać głos i wylewać żale, że dla niego to za dużo?

 

Poczekajmy aż się wypowie ktoś z organizatorów i wówczas będzie można wyrobić sobie zdanie. Strona i informacje na niej? Są jakie każdy widzi.

Link to post
Share on other sites

Witam Panowie, nazywam się Marcin Korowaj i jestem koordynatorem tego projektu. Zgadzam się z moim przedmówcami, wiele rzeczy należy jeszcze doprecyzować! Tak jak słusznie zauważyliście, spotkanie nie jest przez nas jeszcze promowane(to nie ja postawiłem ten wątek), aktualnie prowadzimy szereg rozmów z osobami / firmami, które obejmą patronat nad wydarzeniem. Oferta Combat Alert 2009, nie został jeszcze finalnie sprecyzowana! Strona została postawiona dla naszych partnerów (przepraszam, za takie słowa) by stanowiła punk wyjścia w rozmowach ze sponsorami. Oficjalna premiera Combat Alert 2009 i tego wszystkiego co niesie ze sobą te spotkanie, będzie miało miejsce w pierwszej połowie lutego 2009. Cieszy mnie fakt, że ktoś wygrzebał tę stronę.

 

Nie jest naszym celem, robienie jakiekolwiek konkurencji, komukolwiek i od takiego myślenie się odcinamy. Proszę Was również o nie prowadzenie rozmowy w stylu: drogo, nie drogo, dobrzy, nie dobrzy, bo to w dłuższej perspektywie nie ma sensu, każdy z nas dokonuje przecież nieskrępowanych wyborów.

 

Reasumując apeluje by uzbroić się w cierpliwość do połowy lutego 2009. Wtedy będziemy mogli rzeczowo porozmawiać o tym co ruszyło, a nie zaczęło dopiero stawiać kroki. Pozdrawiam wszystkich przedmówców. :-P

Edited by grotpl
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...