Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt Canada C8A1 SFW/L119A1


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 pytanka. Czy L119 jest spotykana u RMC? I czy znajdę w PL gdzieś metal body czy tylko sprowadzane?

 

i jak najlepiej zrobić konwersję? (z czego)

 

- m4a1 czy m733? chyba to 2, prawda? ;>

- do tego przedłużenie lufy

- metalowe body

- wymiana lufy wewnętrznej chyba w takim razie tez wchodzi w grę

 

o czymś jeszcze zapomniałem? ;>

Edited by chester
Link to post
Share on other sites

Chwyt pistoletowy Guardera, gumowa stopka kolby, np. CA, "pełna" obejma lufy przy muszce.

 

Metal body na kilka sposobów:

- sprowadzenie body z oznaczeniami L119A1

- znalezienie w PL body C8 ( możliwe :) )

- kupno zwykłego body metalowego i grawerka

 

Co do lufy. Do M733 dodajesz zwykłą przedłużkę z M4 (odpowiednio wystylizowaną) i mnije więcej masz. Do M4 to najlepiej kupić lufę z CQBR (10,5 inch) i dokupić predłużke z asgshopu.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

http://dragonredairsoft.com/catalog/index.php?cPath=31_36

W tym sklepie mają, a raczej będą mieć niedługo jak się odgrażają, body z oznaczeniami L119. Na razie niedawno dotarły z oznaczeniami Kanadyjskich C8. Lufę zewnętrzną z oznaczeniami też tam możesz kupić i wygląda na to że są aktualnie na składzie. Kupowałem u nich parę razy (body z poprzedniej serii produkcyjnej między innymi) i wszystko było ok. Body jest naprawdę dobrej jakości, na moje oko spokojnie na poziomie CA, przyczepić można się jedynie do jakości dodatków, zatrzasku magazynka, zamka itp.

Link to post
Share on other sites

Zwróć tylko uwagę na niewielkie wgłębienie w zabudowanej podstawie muszki o którym pisał Nephilim powyżej a będziesz w domu. Większość odwzorowujących sto dziewiętnastkę go nie umieszcza. Będziesz tą część musiał wydłubać sobie własnoręcznie, najpewniej przy użyciu szpachlówki...

48553410.th.jpg

 

Na tej fotce też wdać takie zagłębienie w okolicach ucha zawieszenia.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

UUuuU! Idealnie:D

A ja sie martwilem co zrobic ze skladana muszka.

No i chwyt jakis taki szczuplejszy sie wydaje..

 

Ale ten jednoczesciowy upper to juz przesada.

 

Nep nie martw sie, tak szybko go nie wprowadza chyba do uzbrojenia. Chyba, ze maja jakis kontrakt na wymiane po kosztach ; o

Link to post
Share on other sites

Wiec dostali go do przetestowania? Jesli tak, to czy w/w zmiany sa efektem ich spostrzezen co mozna zmienic w broni, czy jedynie dostali do testow, bez mozliwosci wplyniecia na projekt?

 

Masz jakies info kto i gdzie stosowal ta bron?

Link to post
Share on other sites

Co wiem i co moge powiedziec jest to, ze Konfiguracja na Zdjenciu jest tylko propzycja.

Co jest pewien, jest to ze zmienili Upper Receiver na ten ochydny IUR, wienkszosc luf niema juz Simon Sleeve und Chwyt jest znowu normalny.

 

Jakie jednostki jakie wersjie uzywajom jeszce niewiem, ale co mi sie uklada jest to ze 22ta byla widziana z SFW ktore mialy 16" oraz 14,5" glatkie Lufy ;)

 

ACOG pozatym tez jescze jest UOR i powoli jest zamienany na Elcan Specter DR (no chyba wieczie kto go uzywa...)

 

Ta inna Jednostka ktora uzywa TROYe niejest mi znana, ale nie byly to Blades, Shakies albo SFSG. Pf´s uzywajom normalne 119tky.

Moze UKSF Signallers.. niewiem na pewien, ale dowiem sie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...