Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SSgt_Alibi

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Wpadłem już na te części grzebiąc w internecie. Ale i tak dzięki za info. Na razie miałem zamiar upodobnić mojego M4A1 do C8SFW/L119A1 za pomocą części dostępnych w kraju więc na razie nie będę nic sprowadzał, i dlatego też zainteresowałem się tym przedłużeniem lufy z AsgShop'u
 2. Witam Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam pytanie ale zaryzykuję. Ostatnio natrafiłem na takowy produkt: http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2984 Opis na stronie sklepu bardzo oszczędny, mam rozumieć że jest to element wkręcany zamiast tłumika płomienia mający imitować lufę od karabinka C8 SFW czyli broni Brytyjskich Sił Specjalnych ? Jeśli tak to aby uzyskać prawidłową długość lufy należy część ową przykręcić do standardowego M4A1 czy może do jednej z jego krótszych odmian? No i w ogóle o ile dłuższy jest C8 od M4, bo według wikipedji nie ma różnicy?
 3. O to właśnie chodziło. Wielkie dzięki. Tajemnica się wyjaśniła. chwyt zamiast na 2 u mnie trzyma sie tylko na 1 śrubie:)
 4. Witam Mam problem z dosyć mocno obluzowanym chwytem pistoletowym w replice M4 z P&J. Mianowicie co należy zrobić by go dokręcić? Cy konieczne jest wymontowanie gearbox'a, a jeśli tak to w jaki sposób? Proszę o szybką odpowiedz.
 5. http://www.wolfarmouries.co.uk/airsoft/bb/...asp?page=retail Ciekawostka taka. Tylko cena kosmiczna. MGS4 Type Über-Volf Custom Tokyo Marui M4 2006 ver. - £199.99 G&P M4 RAS Front Set- £125.99 King Arms PRI flip up front sight - £39.99 Guarder low-profile flip up rear sight - £39.99 King Arms Battery & Laser unit - £104.99 EOTech 512 - £289.99 Guarder 6 Position Stock Pad - £15.99 Hurricane M16 Metal Body w/ Colt Markings - £125.99 King Arms Tactical Bungee Sling - £15.99 STAR battle grip - £21.99 Hurricane RAS Sling Clip - £19.99 Wolf Eyes 9AX-I Torch - £34.99
 6. Really Simple Byłem bardzooooooooo znudzony. A tak przy okazji. Wie ktoś jak sie nazywa bagnet do M14?
 7. W MGS3 Sneake ma na sobie pas US M1910 dwie ładownice US M56, jakąś niezidentyfikowanom kieszeń na krótkofalówkę, manierkę US LC2 (albo i dwie), Jakieś szelki prawdopodobnie US M36, kabure do Colta M1911A1 brezentową. Mundur wygląda mi z kroju na pierwsze Tiger Straip's z lat 60'ych (bluza) spodnie to chyba M65 albo M51. No i oile oamięć mnie nie myli to jeszce ma Jungle Boots. Zapomniałem o Butt Pack'u nie wiem co to jest ale na pewno nie jest to ButtPack US z lat 60'ych.
 8. Dwa pytania. 1.Lepiej kupić z WWCH czy G&P ? (chodzi mi o kolor oliv) 2.Jaki rozmiar płyt SAPI wchodzi do CIRAS'a z WWCH ? ( i czy on to wogóle wytrzyma ?)
 9. W sumie to racja. Teraz sam nie rozumiem tego co wcześniej napisałem(ach ten pośpiech) W sumie chodzi oto czy ten CIRAS nie będzie leżał na mnie jakby był po młodszym bracie jeśli wyreguluje go normalnie. (Znaczy się tak żeby nie miał ramion na 'pół kilosa')
 10. Siemka. Jestem zainteresowany kupnem tego CIRAS'a . Mam tylko jedno pytanko. Dowiedziałem się już od was że można tegoCIRAS'a rozregulować aż do XL. Ja mam 194cm wzrostu,lubie nosić kamizelkę nisko i dobija mnie kiedy po regulacji na mój wzrost, żeby było tak jak lubię szelki(ramiona) rozciągnięte są na pół kilometra. A jak jest z tym CIRAS'em od G&P, ktoś wie jak będzie leżał?
 11. Witam. Mam pytanie w związku z Plate Carrier'em. Czy pasują do niego płyty SAPI, jeśli tak, to w jakim rozmiarze? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...