Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kamizelki surwiwalowe


Recommended Posts

Witam, mam pytanie do wszystkich truu, wszechwiedzących i wiecznie służących pomocą znawców: :-P

http://allegro.pl/item541717116_kamizelka_...vival_vest.html

 

Jak wiadomo tego typu kamizelki w Namie były używane przez siły specjalne, tylko moje pytanie odnosi się konkretnie do tego modelu: Było toto w namie? Jeśli tak to od jakich lat?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Edited by mag600
Link to post
Share on other sites

A czemu tylko siły specjalne? Były też używane przez pilotów wszelkiej maści! A co do samej kamizelki?? Hmmm... w tak cudownym stanie?? I to jest chyba jeszcze najpóźniejsza wersja (by. Lite Industries, Inc.).

Sorki ziomek, ale czy ona Wietnam widziała...?? Nie wiem i chyba nikt nie będzie tego wiedział. Ew. sprawdź numer kontraktu jeżeli się zachował i wtedy po tym szukaj.

 

ps. zapytaj się czy mają też do niej kaburę...

Link to post
Share on other sites

No wiadomo bo to była kamizelka dla pilotów tylko siły specjalne ją zaadaptowały. Mi chodzi czy taki model był w namie. Wiadomo że ten egzemplaż nie był (chociaż teoretycznie mógłby ale to by graniczyło z cudem)

 

A co do samego modelu to już wiem że była zaprojektowana w 70 roku i ten model w Wietnamie był:

 

http://www.ljmilitaria.com/geargeneral/20de1a900.jpg (manual z 70 roku)

 

No i sprawozdanie z jednej kolekcjonerskiej strony: found in Saigon, used by the VNAF(?)

Edited by mag600
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...