Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

badseed

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,551 profile views
 1. Skoro tak nic bez konkretów z mojej strony, to bądź konkretny i znajdź. Stawiasz tezę, to ją podeprzyj dowodem w postaci foto! Ja nie muszę Ci niczego udowadniać!
 2. Śmiechłem... :hahaha: Znajdź mi fotę z 2016 roku z czymś innym niż Ops Core, czy Airframe? Kiedy piszesz "używa" tylko 2016 rok wchodzi w rachubę...
 3. Panowie, a jakie lata? Bo piszecie: "używa", a już dawno nie używa!!
 4. Delty tam nie widać, zbyt wiele. Niektórzy dopatrują się w 1:09 operatora w drzwiach z nokto panoramicznym... Z reszty ciężko wyłapać kogoś więcej niż specjalsów kurdyjskich. Więcej CAG słychać niż widać... PS. Yahalom 3 fota od dołu z pierwszego setu to nie CAG. To założyciel Mayflowera, a on nigdy nie był w jednostce. Z tego co pamiętam to był w 5th SFG. Poza tym Shrek zawsze mile widziany... :-)
 5. To chłopaki z Francji, a to co ma jeden z nich na drugim planie to TC2001 tylko że mały rozmiar...
 6. Pitolicie, to są 31st MEU, mam gdzieś resztę fot z tych ćwiczeń w Korei gdzieś. EOD na focie... To druga fota tych reko ziomków:
 7. Bo Giaur jest lepszym celem niż brat w wierze...?
 8. Po co ci 2 koli i jeszcze luneta? Czy to tak tylko do zdjęcia, żeby się pochwalić...?
 9. Dwudniowa wycieczka po lesie. Kitlist na życzenie. :icon_mrgreen:
 10. Jakich uchwytów? Zapodaj foto, bo nie wiadomo o co chodzi.
 11. Imho montaż to l4g32, bo na innych zdjęciach z tej serii pozostali operatorzy SEALS mają właśnie ten montaż, a od VAS + L2g24 nie różni się wiele. Buty to X Track Mid raczej, bo XA 3D PRO MID nie są tak toporne.
×
×
 • Create New...