Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wygląd Mossberg'a 590 Long [AGM]


Recommended Posts

Witam... w temacie chciałbym zapytać jak wykonać okno wyrzutnika łusek w longu 003 od AGM widziałem na YouTube.com jak facet miał to zrobione... tylko teraz jak dokładnie to wykonać i nie spieprzyć całej sprawy tzn. czegoś nie popsuć... :-P na dole zamieszczam link do filmiku. i proszę o konkretne wyjaśnienia... :-o

 

http://www.youtube.com/watch?v=kskBzHUYYtI

 

Druga sprawa chodzi mi o zawieszenie taktyczne do mossberg'a czy można takowe kupić czy jednak trzeba zrobić samemu jeśli można gdzieś kupić proszę o linki a jeśli zrobić :-P to proszę tez o wytłumaczenie :-o :-F Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj czytając ten temacik o przerabianiu Mossberga i ja postanowiłem zrobić coś ze swoim ;-) A mianowicie przywrócić go do.. ŻYCIA!! (upiorna muzyka w tle mieszająca się z psychopatycznym śmiechem szaleńca) :-F

Uuuu brzmi strasznie :evil:

 

Na jednej ze strzelanek odłamała się lufa i prowadnica do uchwytu ładowania a komora HU pięknie pękła na pół :strach: Do dzisiaj się dziwie jak to się stało..

 

Oto co zrobiłem z komorą przy użyciu kropelki i teflonowej taśmy (chyba nigdy jeszcze nie była tak uszczelniona ;-) ):

dsc00001me3.th.jpg

 

A tu kolorem czerwonym zaznaczyłem pęknięcie body (oczywiście naprawione wspaniałą kropelką :-F ):

dsc00006zl3.th.jpg

dsc00008lp5.th.jpg

 

Pogubiłem części zwalniacza magazynka, więc sprawę załatwiła taśma klejąca ;-)

Oto efekt mojej pracy:

dsc00011gb3.th.jpg

dsc00012xg4.th.jpg

 

Ciekaw jestem kiedy mi się to rozdupcy :mrgreen:

 

ed.

A.. Zapomniałem dodać, że nie ma gumki HU. Bawiłem się nią i gdzieś rzuciłem w kąt. Po naładowaniu nie mogę kierować lufy w stronę ziemi, bo mi kulki wypadają :uśmiech:

Edited by producent
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...