Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 Full Steel & Wood [RK-06], DZIWNE!


Recommended Posts

Witam,

Zakupiłem replikę AK74 Full Steel & Wood [RK-06]. Na początku działała bez problemowo. Po 2 dniach strzelania naładowałem akumulator na full. Po naładowaniu broń wystrzeliła kilkanaście kulek po czym zacięła się. Kiedy naciskałem za spust słychać było odgłos jakby "zaciętego" silnika, a bateria nagrzewała się. Oddałem broń do serwisu. Kiedy wróciła wszystko działało. Wystrzeliłem jakieś 30 kulek na pojedynczym strzale, a kiedy przełączyłem na tryb ciągły i zacząłem strzelać broń ponownie się zacięła (tak jak przy pierwszym razie). Napisałem więc do serwisu, żeby mi powiedzieli co naprawiali w replice. Powiedzieli, że jedyna usterka, jaką wykryli to odwrotnie podpięte przewody do silnika (co raczej samo się nie mogło stać).Uważam, że niema sensu wysyłać w kółko repliki do serwisu, jak co 2 dni się psuje. Musze wiedzieć dokładnie co wymienić w tej replice. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

 

POZDRAWIAM :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Odwrotnie podpięte przewody? Jeśli nie ruszałeś to ja przepraszam: CO TO ZA SERWIS?

Jeśli ruszałeś to najpierw puknij główką w ściankę. Mocno ;-) .

 

Ja podejrzewałbym zespół styków. Boyi ma to do siebie, że ich kostka stykowa ma pprzekrój podłużny PROSTOKĄTNY co zmniejsza powierzchnię styku i powoduje, ze radośniej się styki palą. Następnie silnik.

 

Choć równie dobrze może to być jakaś wybitna nietypowość w GB, czytaj: awaria układu mechanicznego.

Link to post
Share on other sites

Dokładni tak jak pisał Filon.

Przy auto tłok potrafi się zablokować i stockowa batka nie ma pary aby go naciągnąć.

Ostatnio miałem takie coś na strzelance, gdy po 3 tygodniach nieużywania nie przeprowadziłem standardowej procedury rozładowywania i naładowania na full przed strzelanką, do tego doszedł mróz.

 

Lek ostateczny i najlepszy - mocniejsza bateria.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...