Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SHOTGUN Benelli M3 Short PROBLEM


Recommended Posts

Witam. Zaczynam moją przygode z ASG i na początek postanowilem kupic Benelli M3 Short identyczny jak tu

http://allegro.pl/item551886064_shotgun_be...56b_nowosc.html

i mam problem poniewaz nie zawsze pobierają sie kulki albo strzela on wiecej niz 3 kulkami. Kojelnym problem jej pierścien na koncu lufy ktory sie obkręca o 180 stopni i nie wiem do czego służy. Jesli ktos mogłby mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny :)

Link to post
Share on other sites

No i nadal mam ten problem ;/ nie wiem czemu. dociągam czułenko i nadal nic. Czasem nawet 7 kulek wypada ;/ znalazlem na taiwanie opis i uzycie tego pierscienia ale troche nie rozumiem o co w tym chodzi http://www.taiwangun.com/shop,show,1250

a moze to wina kulek bo na razie nie dokupilem zadnych tylko takie z odpustu :D i zauwazylem jeszcze ze shellsy sie czasem zacinają. Prosze o odpowiedz bo zalezy mi na tym czy ją zostawic czy nie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

nie nie nie. to wszystko wina shellsów.

1. rozbierz wszystkie shellsy

2. zetrzyj drobnym papierem ściernym nadlewki które preszkadzają

3. nasmaruj porządnie olejem silikonowym.

4. naładuj je i przestrzelaj shellsy po kilka razy

5. ciesz się ze po 2 strzelankach już więcej Ci się kulki nie zatną;)

 

ja mam 9 shellsów. i miałem podobnie. aha i jeszcze jedno - nie wciskaj na siłę za dużo kulek - najlepiej 27-29 żeby trochę luzu było

Link to post
Share on other sites

IMHO to niewiele pomoże. Miałem dokładnie to samo i pluł raz 1 raz 5-7 kulkami. Myślałem, że ten przełącznik trybu ognia jednak jakoś działa, bo ilość kulek zbiegała się z kręceniem tym badziewiem, ale pomogło rozebranie szota, przesmarowanie i pewne ruchy czółnem w jedną i w drugą do oporu. Teraz już zawsze bierze 3 kulki, obojętnie ile jest w szelsa napchane.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Ja mam benelli M3 Long jest zadbany i ciągle strzela potrójna salwą . Na samym początku miałem z tym problem ponieważ ŹLE WKŁADAŁEM MAGAZYNEK i jak włożyłem to kulki wylatywały i wtedy się przytykało i totalny bajzel bo leciało raz po 2 a potem już po 5 kulek ;) . Spróbuj pokombinować z tym.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Za dawnych czasów miałem takiego, strzelał na 20-30m na 0.2, na 0.25 zasięg spadał drastycznie do 15m. Hopupa sie nie da regulować.. Tzn ja do tego nie doszedłem. Zepsuła mi sie blokada przeładowywania (mogłem naładować po 10kulek w jedną lufę), kolba zaczęła odpadać, jednak wystarczyło przykręcić śrubkę.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

A czy tak trudno podać linka?........

 

.........Sory, że oddycham :icon_neutral:

 

 

Oczywiście że problem

niechce mi się grzebać i szukac a altruizm w twoim kierunku jakoś mi minoł

zresztą wskazówka którą dostałeś jest tak jasna że tylko leń skończony jej nie potrafi wykorzystać.

 

 

Niemazaco. jak przestaniesz to koniecznie zadzwoń

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...