Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co zmienić, żeby zyskać?


Recommended Posts

Mam pewnie typowe pytaine probowalem szukac na forum ale raczej ciezko mi cos znalezc bo generalnie moja prosba jest bardzo ogolna. Posiadam Emke Boyi m4a1 od roku i na szczescie nic sie z nia do tej pory nie dzialo. Nie chcialbym kupowac lepszej repliki (no chyba ze to bardziej oplacalne) a zrobic tuning. Jedyne co wymienilem do gumka Hop-up na Guardera.Czy bylby ktos tak mily i doradzil mi co najlepiej zmienic lub powymieniac żeby sprzet byl lepszy. Generalnie nie chodzi mi o FPSy (mam wystarczajaco dobry zasieg) Chcialbym aby replika byla szczelna i wytrzymala. Z tego co powiadomiono mnie warto wlozyc preclufe , zmienic glowice tloka i kable na niskooporowe. Czy ktos moglby doradzic w tej kwestii co jeszcze ?? Nie chce zasmiecac forum wiec jesli cos podobnego bylo poczytam na PW.

Link to post
Share on other sites

Jak zmienisz na prec lufe to zwiększysz fps.

jak uszczelnisz, to zwiększysz fps.

Jeśli jesteś zadowolony z giwery to najlepiej zupełnie nic nie zmieniać we flakach. Lepiej już jakiś osprzęcik na szynki.

 

Jeśli nie chcesz zmieniać fpsa, to możesz pokusić się o wyciszenie, wzmocnienie i np zwiększyć ilość kulek na minutę stosując mocniejsze flaki, mocniejszy silnik i 12V na pokładzie. Tylko później się nie zdziw, jak po chwili masz zero kulek :P

Link to post
Share on other sites

ok to juz wiem wiecej a mam jeszcze pytanie jesli juz faktycznie chcialbym zwiekszyc fps to co zmienic jesli chodzi o szczelnosc , znajomy mowil o kablach niskooporowych i glowicy tloka (np systemy) czy to znacznie polepsza osiagi ?? (w sensie nie mowilem ze nie chce zwiekszac FPS tylko nie jest to najwazniejsze ale jak sie zwiekszy plakac nie bede )

 

Inaczej co doradzacie zmienic w stockowym Boyiu w którym jest wymieniona tylko gumka hopup - przypuscmy macie takiego Boyia i chcecie zrobic tuning ( teraz chyba dobrze postawilem pytanie)

Edited by Kajl
Link to post
Share on other sites

Dzieci, temat bardziej do zielonych.

 

Pierwsze pytanie:

 

-jaki masz budeżet [pieniężki na tuning]

-jaką grę preferujesz [szturm, a'la snajper, obrona [CKM], CQB]

 

Co do tuningu to tak:

 

Metalowa, ulepszona komora Hop-Up do M4A1/M16/M15 King Arms - http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2081 = 120PLN;

 

Lufa precyzyjna 6.04mm o długości 363mm Guarder / Systema obojętnie = 120PLN

Guarder / Systema obojętnie, jak masz więcej kasy to:

 

Lufa precyzyjna 6.04mm o długości 363mm KM Head 1950

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=50 = 220PLN;

 

Do tego bore-up: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1061 = 180PLN

 

 

I masz fajny zestaw. Do tego teflon fix i jedziesz.

Link to post
Share on other sites

Hmm... no ale ja mam 6,02 DF pół metrowa, używam różnej amunicji różnych producentów, żadna kulka mi się nie zacięła...

 

Ludzie piszą 6,03 to minimum absolutne, a najlepiej mieć 6,04, przez nich czuje się jak ufok :P

Kulki mają 5,9X mm średnicy z tolerancja 0,01mm więc każda dobrze zrobiona lufa o średnicy wew. >6mm przepuści kulkę, gdy kulkę będzie pchało odpowiednie ciśnienie, gdyż kulka jest z materii plastycznej i "pracuje", to nie metal :P

Edited by loopack
Link to post
Share on other sites

Kupa prawda.

 

Myślicie, że kulki mają średnicę 6mm? kulki mają średnicę około 5.95mm:

 

MB-BBs2.jpg

 

I w ogóle jakie kulki hiper?

 

Wystarczą zwykłe kulki [blaster, Excel, Tokyo Marui, Mad Bull, G&G, Guarder]

 

Oczywiście dla innych zwykłe kulki to: GunFire, Gold Fire, pestki, PJ i inne dziadostwa.

 

Każda lufa precyzyjna będzie dobra.

 

Ile masz tego budżetu?

Link to post
Share on other sites

Tak dystanser typu H najlepiej firmy Deep Fire bardzo poprawia osiągi.

 

Mam takowe [precyzyjne - czarne] w każdej replice. We wszystkich poprawa zasięgu i celności widoczna gołym okiem.

 

Jednym słowem lecą jak po sznurku.

 

PS: nazwa tematu bardzo fajna: Co zmienic zeby zyskac

I takie błędy.

 

Sam pomalowałem na czerwono.

I proszę więcej tego nie robić. Dziękuję. A. F

 

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...