Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] WSZYSTKIE PYTANIA ODNOŚNIE ZLOTU W POZNANIU


Recommended Posts

W tym poście można zadawać pytania które nurtują wszystkich chcących pojwić się na Zlocie w Poznaniu w październiku 2002r. Organizatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania poza tymi, które za względu na dobro imprezy powinny pozostać bez odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Powiem tylko tyle - powinniście być przygotowani na wszystko. Organizatorzy zapewniają jednak że dołożą wszelkich starań aby scenariusze były bezpieczne, a przy tym emocjonujące dla wszystkich (bez względu na posiadaną broń, doświadczenie itp.).

Eddy nie bardzo rozumiem: no co takiego chcesz się przygotować co? Jak powiemy że gra będzie rozgrywana na bagnach to koło ratunkowe zabierzesz? A jak powiemy że zdetonujemy mini ładunek nuklearny czy biologiczny to będziesz w OP1 skakał?

Pozdrawiam

Czarek

Wyciągaj wnioski - w końcu jest to pierwszy zlot trwający więcej jak dobę więc coś w nocy trzeba robić :)

Link to post
Share on other sites

Droga Kasiu!

 

Mam pytanie tak prozaiczne, ze az boje sie zapytac. Rozchodzi sie o noclegi a konkretnie miejsca do spania. Czy beda udostepnione siakies prycze, czy tez trezba zabrac ze soba karimate, dmuchany materac tudziez lozko wodne... bagaznik w moim ferrari jest cokolwiek niewielki i ew. zabranie karimaty usunie z niego skrzynke z... napojem regeneracyjnym :wink:

 

Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz - jestes moja jedyna nadzieja.

 

P.S. Czytamy, tzn. ja i kolezanki, kazdy numer Waszej gazety, a szczegolnie Twoja rubryke. Jest fantastyczna jak Ricky Martin!

 

P.S.2 Mam w pokoju tekturowa podobizne Rickiego w skali 1:1 - taka z reklama Pepsi. Jak kiedys przyszli do mnie koledzy, to jeden taki Jurek, juz go nie lubie, wyciagnal pistolet na takie plastikowe kulki i zaczal strzelac do Rickiego. Trafil go piec razy (bo stal metr od niego frajer) w okolice nosa :( . Na szczescie Ricky przezyl i powoli dochodzi do siebie po operacji.

 

P.S.3 Jurek, ten co strzelal do Rickiego, czuje sie gorzej bo wyskoczyl mu tradzik, dostal mandat i 10 pkt. karnych. Dobrze mu tak :twisted:

Link to post
Share on other sites

No więc kwestia noclegów przedstawia się następująco:

- każdemu uczestnikowi zapewniamy 1 pryczę z watoleksem i kocem. Proszę zabrać śpiwory. Uczestnicy będą mieli dostęp do prądu (kontakty) oraz do kuchni (w ograniczonym zakresie), sanitariatów (prysznice, krany - choć głównie z zimną wodą, toalety), oraz do ogrodzonego parkingu dla samochodów.

Czy odpowiedź jest satysfakcjonująca?

Pozdrawiam

Czarek

Link to post
Share on other sites

Hi

 

Z braku środków nie mogę uczestniczyć w zbliżającej się imprezie, ale z wielką przyjemnością obejrze zdjęcia. Czy pojawi się jakaś strona www na której takowe zostaną zaprezentowane?

 

Również bardzo interesujące było by stworzenie przez organizatorów statatystki zawierającej informacje jaka broń jest używana. Takie zestawienie będzie chyba najbardziej obiektywnym dowodem tego co warto kupić przez nowych pasjonatów ASG.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
No więc kwestia noclegów przedstawia się następująco:

- każdemu uczestnikowi zapewniamy 1 pryczę z watoleksem i kocem. Proszę zabrać śpiwory. Uczestnicy będą mieli dostęp do prądu (kontakty) oraz do kuchni (w ograniczonym zakresie), sanitariatów (prysznice, krany - choć głównie z zimną wodą, toalety), oraz do ogrodzonego parkingu dla samochodów.  

Sytuacja uległa zmianie z powodu konieczności zmiany miejsca zlotu. Aktualnie zapewniamy miejsca do spania na łóżkach dla części uczestników i miejsca do rozłożenia karimaty dla pozostałej części. Wszelkie szczegóły wraz z kalkulacją wpisowego, mapkami dojazdu na miejsce zlotu oraz zarysem przewidywanego programu zostaną umieszczone na forum dziś (21.09.2002) wieczorem.

Link to post
Share on other sites

Gdybyś Jarcher wyraźnie przeczytał informacje, doczytałbyś zapewne, że decyduje kolejność zgłoszeń. Nie wiem dlaczego martwisz się za nas odnośnie zamieszania? Jakoś sobie z tym poradzimy, podobnie jak ze zwrotem pieniędzy. Zresztą warunki są przedstawione rzetelnie...każdy musi podjąć decyzję, czy mu odpowiadają. W pobliżu bazy jest hotel, w razie zapotrzebowania na apartament.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...