Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SOLDAT i mody do niego


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...

giera jest zajefajna i do jej modowania nie potrzebne są specjalne programy wystarczy paint, notatnik, soldat i trochę umiejętnosci :)

a pozatym RAMBOMATCH rządzi!!!

B@ZOOKA pl server wchodżcie na mojego serwa!

oczywiscia jak czynny haslo: ser

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
do jej modowania nie potrzebne są specjalne programy wystarczy paint, notatnik, soldat i trochę umiejętnosci Smile

 

Yo

 

Jak sie moduje w paincie :/ ja widzialem tylko specjalny do tego programik

Jesli mozesz to napisz jak to sie wyczynia :lol: z gory dzieki

 

 

Pozdrawiam Pirat :ok:

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Soldat RLZ ! :lol: zrobiłem 2 mody które poki co spoczywają na moim kompie bo nie chce mi sie ich wystawiac : jeden zmieniający klimat na II wojnę światową (pozmieniałem całą broń na przeróżne PPS, Thompsony, M1 i inne a także wrzuciłem moje mapki typu Omaha ;) ) drugim modem jaki zrobiłem był... Soldat Star Wars :lol: tu także pozmieniałem całą broń na starwarsową (nawet miecz świetlny zrobiłem ;) ), zrobiłem boty żołnierzy imperium i rebeliantów i porobiłem mapki typu Tatooine, Yavin 4 i inne ;) zabawa była przednia, nawet się fajnie grało ;) co do robienia w paincie Pirat, to wchodzisz do katalogu np. weapons i tam masz wszystkie teksturki broni zapisane - odrobina wprawy i mozesz wszystko przerobic ;) w notatniku potem zmieniasz tylko nazwy i wszystko jest cacy ;) pozdrawiam wszystkich fanów Soldata :) niech Rambo bow będzie z Wami :lol:

Link to post
Share on other sites

Pirat, przepraszam że tak długo, jakś nie widziałem tego tematu (LOL).

Normalnie, rysujesz obrazek np. broni i zapisujesz go pod nazwą broni którą chcesz zamienić. A notatnik służy w tym zestawie do zmieniania nazw broni. Ja zrobiłem swojego moda właśnie w ten sposób. Ale zmieniałem tylko bronie, interfejsu nie, botów nie, map nie. A jak ktoś mojego moda chce, to na maila pisać:

bazooka93@go2.pl

 

A wie ktoś jak zrobić muzyczki do soldata?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...