Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam u siebie dwa. Nie były jeszcze strzelane. Wyglądają bardzo dobrze. Posiadają rowki smarowania na prowadnicach, 7 stalowych zębów i zabudowane zęby z tworzywa prawie jak w hardpistonie promyka. Tyle na razie mogę napisać.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

Ano posiadam sp120 i po 10k kulek tłok ca żółty jest łysy, pozostaje więc wymiana. I tu rodzi się dylemat: inwestować w tłok DF z tytanowymi zębami, prometheusa czy właśnie MB? Przydało by się jeszcze parę opinii na jego temat, bo nie chcę mieć więcej niemiłych niespodzianek przed wyjazdem na strzelanie...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Troche archeologiczny post ale co tam. Tłok MB stracił zeby po ok. 10k kulek M140 12V (troche w tym mojej winy bo mosfet sie zaciol w pozycji "can't stop this" i walil na auto jakies 20 sek. Teraz bede meczyl DF (paczka doszła dzis wyglada solidnie zabkow nie da sie porysowac srubokretem z twardej stali (nie jakims tam topexem tylko Wera) :killer:

Rasumujac przy sensownym aku do 10V sprezynie do M140 "Dziki byk" powinien wystarczyc na pare ladnych strzelanek , a jak sie debilnie przewali z napieciem tak jak ja , to sie zjedzie :wink:

PS: jak kogos to obchodzi moge fotke wrzucic tylko po co kazdy chyba kiedys szczerbola widzial, tlok zjechal sie wszedzie gdzie zeby byly plastusiowe , metalowe zuzyte tak 15-20% max.

Link to post
Share on other sites

Jak przegniesz z napięciem, to zęby dalej zostaną jak nowe, jednak wpadną do środka korpusu tłoka. Załatwiłem tak 2 sztuki, najciekawsze jednak jest to, że taki korpus zalałem klejem (nowego w tej chwili nigdzie nie można dostać) i śmiga od kilkunastu tysięcy kulek na M145 w broni wsparcia.

Jak ktoś chce mieć naprawdę niezniszczalny tłok, to polecam korpus z tłoka JBU i zęby z DF, da się to dopasować.

Link to post
Share on other sites

Jak przegniesz z napięciem, to zęby dalej zostaną jak nowe, jednak wpadną do środka korpusu tłoka. Załatwiłem tak 2 sztuki, najciekawsze jednak jest to, że taki korpus zalałem klejem (nowego w tej chwili nigdzie nie można dostać) i śmiga od kilkunastu tysięcy kulek na M145 w broni wsparcia.

Jak ktoś chce mieć naprawdę niezniszczalny tłok, to polecam korpus z tłoka JBU i zęby z DF, da się to dopasować.

 

Kumpel robil podobnie zabki nagrzal wtopil w korpus i obklejił smiga na M170 , co chyba dobrze swiadczy o zebach dolanczanych do DF. Tylko tak sie teraz zastanawiam czy jak zeby sa faktycznie takie mocne to czy pierwsza nie podda sie zabatka , co jest tansze w razie czego ? bo na pewno wole kupic raz na 3 miesiace tlok MB niz zestaw zebatek nie wiem jak to sie ma do ceny jednej zebatki i uzywania tloka DF.

 

Edit: przejzalem zdjecia dopiero zajarzylem czemu poleciles JBU bo nie ma tej frajerskiej dziury pod zebami GR8 musze na niego zapolowac szkoda ze wszedzie jest niedostepny :cry: Sprobuje madbulowi zeby wybic te metalowe zobaczyc czy pod nimi tez jest dziura , jak nie ma to frezareczka i bede mial nowy korpus tloka+zabki od DF :uśmiech:

Edited by Dzidzia
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o tuning na jak największą szybkostrzelność to najtańszym rozwiązaniem jest właśnie super-mocny tłok i zestaw stockowych zębatek. Chińskie używane można kupić za 30zł, a sypią się w zasadzie tylko w chwili zacinki - bardzo rzadko same z siebie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A więc tak, jak na razie tłok zmielił dopiero 2k kuleczek (głównie full auto)na M140 i zero śladów zużycia. 2k to niewiele ale tłok dobrze się zapowiada, będę wkładał mosfeta i batkę 10,8v więc wtedy dowiem się ile jest wart.

 

Odbiegając od tematu, zębatki z III generacji JG to niezłe bestie, ciągną mi tą sprężynę M140 i jak na razie nie dają po sobie nic poznać :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...