Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Traper" - Sfera - Bielsko-Biała


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 year later...

W chwili obecnej nie ma tam zbytniego wyboru towaru, ze względu na ogólny brak chińskich replik w polskich sklepach internetowych. Główni dostawcy są na razie pozbawieni interesujących produktów, a pozostali niezbyt chętnie sprzedają towar po cenach hurtowych. Mając więc wybór - dostać teraz niezbyt dobry sprzęt po wygórowanych cenach, lub poczekać aż sytuacja nieco się poprawi i dostać dobre repliki w dobrych cenach - wybór padł na poczekać, zwłaszcza, że asortyment sklepu nie ogranicza się tylko do Airsoftu.

 

Odnośnie obsługi sklepu - pracują tam teraz cztery osoby - właściciel sklepu oraz jeden ze sprzedawców, którzy o ASG wiedzą tam tylko podstawowe rzeczy, ja jestem drugim sprzedawcą oraz serwisantem, jednak zastać można mnie tam tylko w środy, w piątki popołudniu oraz najczęściej w soboty (ze względu na to, że równocześnie pracuję i studiuję dziennie). Pracuje tam również inny serwisant, jednak jego wizyty w sklepie wiążą się głównie z odbiorem i dostarczeniem naprawianych/tuningowanych replik.

 

Póki co pochwalić możemy się jedynie tym, że jako jeden z nielicznych sklepów mamy w ofercie shotguny od DE w całkiem niezłej cenie (60 zł) ;).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...