Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Camo.prv.pl [ NIE POLECAMY ][ JUŻ NIE ISTNIEJE ]


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi zostało powiedziane że pieniądze "poleciały" do mnie we wtorek poźnym wieczorem :| , nadal nie widze ich na swoim koncie i zaczynam się irytować , mam nadzieje ze poprostu bank ociąga się z zaksięgowaniem . Telefony do pana krzyska i sklepu głuche , nikt nie odbiera , natomiast pan Jacek odezwał się 2 dni temu . nie wiem poczekam do jutra i zaczne się bardziej denerwować :(

Link to post
Share on other sites

Ja poczekam do końca przyszłego tygodnia , bede dzwonił , pisał , słał gołębie i puszczał gońców , jeśli nie dostane pieniędzy to chyba udam się na policje i powiadomie o oszustwie , nazbierało się nas ( czyt. zdenerwowanych i rozczarowanych ) więc może zadziała to tak jak w przypadku snajperasg ? na razie jeszcze wierze w uczciwość panów z Camo ale powoli zaczynam tracić cierpliwość , księgowanie pieniedzy to MAX 3 dni !! jeśli w tym czasie ich nie ma to znaczy zę ktoś już coś kręci . Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Witam

 

UWAGA !! UWAGA !!

 

Dnia 23-09-2005 o godzinie 19:31 rozmawiałem z Jackiem z Camo.

Podczas tej rozmowy zostałem poproszony o przekazanie następującej informacji:

"Camo nie czyta / nie wypowiada się / nie wchodzi na forum.wmasg.pl"

wiadomość dodatkowa,

właśnie wracają z Niemiec ( o ile dobrze zrozumiałem), dlatego nie odbierali telefonów.

 

Ja tylko przekazuje informacje - zostałem o to poproszony.

Link to post
Share on other sites

Ale co to ma do rzeczy ?? ja czekam na kase od wtorku a inny jeszcze dłużej ?? byłem zapewniany że pieniądze poszły do mnie a tu ani sladu !! nie obchodzi mnie skąd wracają ja tylko martwie się co z moimi pieniędzmi ! :( :( :(

 

Edit: ale ja nie mam żadnych wyrzutów bo widze ze taż masz z nimi problem :| , przyjołem do informacji i mam nadzieje ze ten ich wyjazd jest jedynyą przyczyną opoźnien z wpłatami :?

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ale co to ma do rzeczy ?? ja czekam na kase od wtorku a inny jeszcze dłużej ?? byłem zapewniany że pieniądze poszły do mnie a tu ani sladu !! nie obchodzi mnie skąd wracają ja tylko martwie się co z moimi pieniędzmi !  :(  :(  :(

 

a czy Ja napisałem, że ta informcja jest do skierowana do Ciebie ??

Wyjaśniłem tylko powód nieodbierania telefonow.

Link to post
Share on other sites

Ok całą sprawa szczęśliwie się zakończyła , dziś dostałem kaske z powrotem , Panowie z Camo strzasznie mnie naprzepraszali i w ramach przeprosin obiecali kuleczki jakie sobie wybiore ( skorzystałem ) . Więc podsumowując , mam do sklepu bardzo neutralne podejście , troche się nadenerwowałem i naprzeklinałem ale ciesze się że wszystko siędobrze skończyło . Może jeszcze kiedys kupie coś w Camo ale na razie dam sobie z nimi spokój . Pozdrawiam wszystkich majacych problemy i życze szybkiego wyjaśnienia !!!!

 

Kulki sie nie pojawiły co wystawia następną opinie sklepowi i jego obsłudze , jak ktoś ma mocne nerwy i ojca prawnika może u nich kupować , reszcie stanowczo odradzam !!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No coz z otwieraniem stronki i ogladainem jej to ja nie mam problemow. Heh nawiekszy problem jest z kontaktem . Interesowal mnie i dalej interesuje glock 19 KSC hw i chciałem sie zapytac co to takiego jest gdyz cena jest bardzo apetyczna i roznica miedzy MG a camo jest 200 zl. niestety odpowiedzi nie uzyskalem ;]

Link to post
Share on other sites

hmm....

jak teraz paczka znowu wroci bo nie odbiorą to ide na policje lub wnosze oskarzenie w sadzie - proste. Mam wystarczajace dowody oszustwa, adwokata pod reka i na to wszystko jeszcze jednego haczyka ale tu nie bede pisal :P

 

ja nie popuszcze ale...

 

czas pokaze :roll:

 

[ Dodano: 11.10.2005, 20:23 ]

dodaje, ze mimo jestem w 150% przekoanany ze sprawe wygram to glebiej lezy mi "pokojowe" i jak najszybsze rozstrzygniecie tej sprawy

 

 

kasssaaa !!! :P :twisted:

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj mila 10 dzien od kiedy paczka zostala rzekomo odebrana...okazalo sie ze poczta ma 14 dni roboczych wiec jeszcze do przylego tygodnia poczekam

 

Dzisiaj jak zadzwonilem, tym razem do pana Krzyska to powiedzial ze rozmawial z Jackeim i paka serio zostala odebrana wiec...

 

Czeeeeekaaamm :roll: :?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...