Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ICS MP5 A4


Recommended Posts

Potwierdzac twego zdania nie będę, skoro piszesz że Ci się podoba to nie ma nad czym dyskutować, nie chodzi mi o to że replika jest zła tylko że ma się podobać przede wszystkim Tobie. Co do ruszania się kolby mam, A5 i tu na pewno występuje chwianie się kolby(jest to efekt luzu na szynach) jednak nie jest to bardzo uciążliwe a po dociśnięciu kolby do ramienia niezauważalne.

Link to post
Share on other sites

A ja ci odpowiem bo cie znam.

MP5 A4 jest takim samym elektrykiem jaki inne ICS'y. Niemniej jednak stała kolba da ci mozliwośc włożenia większej baterii. Co do sztywnosci samej kolby, to nie obawoałbym się że zacznie się ruszać. Jest wprawdzie zamocowana na jednym Lock Pinie, ale mozna zawsze go dokrecić. Jednak takie zjawisko występuje baaardzo rzadko. Dobry wybór.

Sam mam ICS'y.

Link to post
Share on other sites

Mam ICS'a ze stala kolba (SD2) i chwianie kolby jest marginalne a jak dokrecisz lock pin'a (bo to sruba w tym wypadku) to praktycznie zadne.

 

PS. jedyny minus stalej koby to to, ze giwera jest dluzsza co utrudnia dziebko transport (ale jak odkrecilem tlumik to spokojnie nioslem ja na plecach - pas 3 pkt. - pod kurtka i nic nie wystawalo, no tylko sie odznaczalo pod kurtka).

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Moge ci w 100% polecić MP5-tki ICSa

Mam MP5SD6 od ICS i jestem z niej jak najbardziej zadowolony.

Co do kolby to jest oczywiście rozkładana dla wersji SD6 i się troche chybocze. Ale to jest charakterystyczne dla MP5. mi to nie przeszkadza. A w stałej kolbie syndrom chwiejnej kolby raczej nie występuje

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...