Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ak 47 z metalowa kolba...


Recommended Posts

Witam. Chcial bym kupic sobie Ak47 z skladana metalowa kolba to znaczy kolba nie musi byc wykonana z metalu ale ma tak wygladac. Nie chce kolby imitujacej drewno. Ma to wygladac tak http://allegro.pl/item582988115_kakrabin_k...300fps_hit.html

Ten ak to jest sprezynowy ale ja bym chcial elektryka. Jesli chodzi o cene to do 150 zł. I prosze mi nie pisac ze za taka cene to kupie sam zlom to nie ma byc bron na zadne strzelanki oraz to zebym dolozyl wiecej pieniedzy i kupil lepszy. Jesli macie zamiar pisac takiego posta to sobie darujcie... Za taka cene mozna kupic elektryki ale z kolba drewniana. Jesli ktos zna sklep internetowy z takim ak jak ja chce. Prosze o link. Pozdrawiam

Edited by Witek05
Link to post
Share on other sites

Witam. Chcial bym kupic sobie Ak47 z skladana metalowa kolba to znaczy kolba nie musi byc wykonana z metalu ale ma tak wygladac. Nie chce kolby imitujacej drewno. Ma to wygladac tak http://allegro.pl/item582988115_kakrabin_k...300fps_hit.html

Ten ak to jest sprezynowy ale ja bym chcial elektryka. Jesli chodzi o cene to do 150 zł. I prosze mi nie pisac ze za taka cene to kupie sam zlom to nie ma byc bron na zadne strzelanki oraz to zebym dolozyl wiecej pieniedzy i kupil lepszy. Jesli macie zamiar pisac takiego posta to sobie darujcie... Za taka cene mozna kupic elektryki ale z kolba drewniana. Jesli ktos zna sklep internetowy z takim ak jak ja chce. Prosze o link. Pozdrawiam

 

Uciekaj... Daleko i szybko.

Link to post
Share on other sites

Może dlatego, że Twój post nie jest zbyt zrozumiały, a mi udała się ta sztuka po przeczytaniu go trzeci raz.

 

Po co Ci w takim razie replika skoro nie chcesz jej do strzelania? No i tym bardziej - po co elektryk?

 

Za kałacha z drewnianą kolbą to trzeba dać przynajmniej 4-5 stów.

 

Najtańszy kałach elektryczny z kolbą metalową, składaną - to CM.028S (koszt około 350 zł).

 

Najtańszy elektryczny kałach to CM.022, ale on ma kolbę imitującą drewno, a w dodatku to jest zabawka dla dzieci, która niszczy się od leżenia w szafie, a kulki wystrzeliwuje bliżej niż byłbyś w stanie nimi splunąć. Jej koszt, to właśnie okolice 150 zł.

 

Ze składaną, metalową kolbą, za cenę nie większą niż 150 zł jest tylko sprężynowy kałach Cymy, którego podałeś w linku.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...