Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Właśnie przyniosłem do domu z poczty taki oto namiot:

 

http://armyworld.pl/product-pol-49-NAMIOT-...W-ORYGINAL.html

 

O ile skonstruowanie samego namiotu nie wydaje się trudne, o tyle założenie pałatki przerosło mnie... Naprawdę - nie wiem, czy jestem taki mały, czy taki głupi, ale zupełnie nie mam pomysłu na to który guzik z którą dziurką, a gdzie kaptur, a gdzie sznureczki. Proszę o pomoc w tej kwestii.

Link to post
Share on other sites

Dobra, chyba mi się udało. Położyłem ją "kolorowym do ziemi", zawinąłem rogi do środka, tak, aby jednocześnie nachodziły na siebie i pospinałem guzikami. Oczka na maszt naszły się jedno na drugie akurat. Przy tychże udało mi się znaleźć jakiś przewleczony sznurek wiec... ściągnąłem go i zawiązałem. Dziury na ręce oczywiście pootwierałem. Według mojej teorii, tenże sznurek jest wokół szyi. Do tego na wierzch kaptur. Tak to działa? Proszę kogoś, kto widział choć zdjęcie o pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Generalnie nie umiem rysować, ani nie dysponuję odpowiedniej jakości oprogramowaniem, a tym bardziej sprzętem typu cyfrowego umożliwiającego dokonywanie fotografii, jednakże postanowiłem sporządzić instrukcje poglądową. Mam nadzieję, że pomoże. Zastrzegam, ze nikt mnie nie uczył nigdy, jak zakładać i do wszystkiego doszedłem sam więc w instrukcję mogą się wkraść błędy nawet tak drastyczne, jak założenie "do góry nogami". Ale ja tak nosiłem i działa.

 

http://img188.imageshack.us/my.php?image=palatka.png

 

Szare to strona jednokolorowa, ciemnozielony to strona we flecktarnie. Jasnozielony to sznureczek przewleczony wzdłuż górnej części pałatki. Jego kawałki powinny wystawać. Jeśli sznurka nie ma, to skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, bo moim zdaniem nie założysz bez niego pałatki. Te kółka na górze to wszyte metalowe otwory na wstawienie masztów, zaś pseudoprostokąty to oczywiście otwory na ręce, które należy rozpiąć.

 

p.s. kawałki misia zacytowałem z grafiki dostępnej na Rangershopie.

 

p.s.2. oczywiście na koniec należy doczepić kaptur, ale ja nigdy tego nie próbowałem, bo dostałem takie z porozrywanymi otworami na guziki i i tak odpadają, zaś hełm załatwia sprawę.

Edited by Paprotek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...