Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sfora_Goose

Weteran
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

 1. Sfora_Goose

  PanzerFaust V

  Z ogromną przyjemnością chciałbym poinformować, że do grona sponsorów zlotu dołączyły następujące firmy: Wydawnictwo Znak Literanova, wydawca książki "Snajper opowieść komandosa Seal Team Six", zapewniając tym samym nagrody książkowe w konkursach około zlotowych!!!! >>Wydawnictwo Znak<< Emka zapewniająca puchary w zawodach około zlotowych. ul. Lompy 2d 71-669 Szczecin www.emka24.pl Dodatkową atrakcją dla uczestników zlotu będzie możliwość zamówienia kufla na złocisty trunek ze specjalnie przygotowaną na ta okazje grawerką!!! Szczegóły na stronie zlotu http://sfora.tox.pl/...opic.php?t=2339 Wszystkich uczestników zlotu zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich na zasadach IPSC organizowanych przez sklep CrazyBee. Zawody odbędą się w drugi dzień zlotu tj. 13.08.2011 w godzinach 15:00 - 18:00, ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród nastąpi dnia następnego po podsumowaniu rozgrywki. Warunki uczestnictwa: - maksymalna liczba osób biorących udział w zawodach to 20, decyduje kolejność zgłoszeń w poniższym temacie. - w zawodach mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie osoby wyposażone w replikę broni długiej, własne kulki oraz okulary ochronne; Nagrody sponsorowane przez sklep CrazyBee oraz Rangershop: 1. Talon na zakupy w sklepie CrazyBee 500PLN 2. Talon na zakupy w sklepie Rangershop 350PLN 3. Talon na zakupy w sklepie Rangershop 150PLN Dodatkową atrakcją dla pierwszych trzech osób będą pamiątkowe statuetki wykonane przez firmę naszego kolegi po fachu czyli Emka24.pl Następnie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie zawodów HeavyShit! Sport bardziej brutalny niż rugby i szachy razem wzięte, arena odwiecznej rywalizacji Angryku i Calmlandii. Chcesz wiedzieć na czym dokładnie polega HeavyShit? Obejrzyj krótką relacje z zeszłorocznej edycji: Zapisz się do drużyny, wesprzyj Angryk lub Calmlandie. Co więcej, każda ekipa wygrywa nagrody ufundowane przez firmę VEST! Zapisy prosimy zgłaszać w tym wątku lub bezpośrednio na zlocie u organizatorów. Sponsor główny: ul. Jagiełły 15 70-260 Szczecin Vest.pl Zapraszamy! Na koniec dla wszystkich zlotowiczów przygotowaliśmy dodatkową atrakcję, mianowicie szybkie szkolenie i kilka zjazdów linowych z mostów saperskich w puszczy bukowej. Szkolenie przeprowadzi Szczeciński Strzelec. Poniżej więcej info: Nasza oferta jest następująca: Cena 20zł Rozwiesimy trzy liny. Dwie do zjazdu i jedną do tyrolki. Zajazdy pionowe metodą dowolną z wysokości około 5-6 m czyli mostu średniego. Tyrolka 20m również z mostu średniego. W cenę wchodzą: -szybkie przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz zapinania i używania sprzętu do zjazdów - trzy zjazdy pionowe - jeden zjazdy na tyrolce - sprzęt niezbędny podczas zjazdów Na raz przerabiamy max 5 osób metodą grupową, czas trwania jednej grupy to 30-40 min Chętne osoby proszę o zgłaszanie się w tym temacie, zjazdy odbędą się tylko i wyłącznie po uzbieraniu pełnych grup 5 osobowych.
 2. Sfora_Goose

  PanzerFaust V

  Przypominam iż pierwszy termin płatności upływa w następny poniedziałek czyli 18.07.2011 następnie obowiązywać będą poniższe zasady: - 60zł od 24 lipca do 7 sierpnia. Ostatni tydzień przed zlotem: 70zł. Pozdrawiam!
 3. Sfora_Goose

  PanzerFaust V

  Z ogromna przyjemnością chciałbym poinformować, że sponsorami zlotu PanzerFaust V zostały sklepy: CrazyBee zapewniająca podczas zlotu wsparcie logistyczne i catering. ul. Królowej Jadwigi 36 70 - 261 Szczecin Otwarty: Pon-Piat. 11.00 - 18.00 Crazybee.pl Na terenie obozowiska w sklepie polowym CrazyBee zaopatrzyć się będzie można w kulki oraz podstawowe części do replik, natomiast głód i pragnienie ugasić przy stoisku gastronomicznym. Szczegóły wkrótce. Rangershop.pl zapewniający wsparcie logistyczne, wystrój, rekwizyty niezbędne podczas rozgrywki oraz nagrody w konkursach około zlotowych. ul. Żurawia 13 71-694 Szczecin Orwaty: pn.-pt. 10.00-18.00 Rangershop.pl Vest.pl zapewniający rekwizyty niezbędne podczas rozgrywki oraz nagrody w konkursach około zlotowych. ul. Jagiełły 15 70-260 Szczecin Vest.pl wydawnictwo Edar, wydawca serii War Book, zapewniając tym samym nagrody książkowe w konkursach około zlotowych!!!! >>WarBook.pl<< Oficjalny partner zlotu - Lubelski Korpus Ekspedycyjny zapewniający rekwizyty niezbędne podczas rozgrywki. Lubleski Korpus Ekspedycyjny
 4. Ponawiam prośbę do osoby posiadającej mój podwójny magazynek do g36, prośbę o zwrot...
 5. W końcu, po przejechaniu prawie 500km udało nam się bezpiecznie dojechać do domu. Na początku chciałbym podziękować przede wszystkim organizatorom za świetne przygotowanie zlotu ze strony fabularnej. Rewelacyjnie przygotowane artefakty, rekwizyty, gazetki dodawały smaczku i pozwoliły mi świetnie się bawić przez cały dzień! Jako, że byłem pierwszy raz w Nysie ogromne wrażenie zrobił na mnie fort i teren do niego przylegający, po prostu miejsce idealne do przeprowadzenia Stalkera. Kwestią dyskusyjną jest wedle mnie ilość wojska, która w pewnym momencie poszła na ilość a nie na jakość i za wszelką cenę i wszelkimi metodami grabiła Stalkerów i trącała ich do Gułagu - dla mnie nauczka na przyszłość, mam nadzieję na przyszłej edycji odgryźć się paru służbistom:wink: Dużym i praktycznie jedynym minusem zlotu był brak jakiegokolwiek zaplecza sanitarnego, wybaczcie panowie ale 3 dniowy zlot bez jednego Toi Toi'a to lekki dyskomfort szczególnie dla pań, które się z nami bawią. P.S. Koledzy z którymi siedzieliśmy w sobotę przy ognisku i którym powiedział o ukrytym artefakcie w okolicy fortu 2 - udało Wam się go znaleźć? Ważne!!! Podczas zatrzymania i rozbrojenia przez wojsko zostawiłem na masce pickupa podwójny magazynek do G36 szczepiony czarną opaską z autorskim "sznurkiem do wyciągania z ładownicy" - znalazcę proszę o kontakt, oczywiście wynagrodzę w odpowiedni sposób i pokryję koszt transportu.
 6. Witam, będzie można się spodziewać w najbliższym czasie jakiegoś szerszego opisu frakcji czy też takie informacje będą do uzyskania na miejscu?
 7. Rejestracja potwierdzona, Sfora Szczecin stawi się w sile siedmiu osób. Do zobaczenia!
 8. Sfora_Goose

  PanzerFaust IV

  UWAGA! Termin wpłat został przedłużony do 19'tego LIPCA
 9. Sfora_Goose

  PanzerFaust IV

  Witam wszystkich uczestników zlotu i z ogromną przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich na zasadach IPSC organizowanych przez sklep CrazyBee. Zawody odbędą się w pierwszy dzień zlotu tj. 13.08.2010 w godzinach 18:00 - 21:00, ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród nastąpi dnia następnego po podsumowaniu rozgrywki. Warunki uczestnictwa: - maksymalna liczba osób biorących udział w zawodach to 25, decyduje kolejność zgłoszeń. - w zawodach mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie osoby wyposażone w replikę broni długiej, własne kulki oraz okulary ochronne; Nagrody: 1. Talon na zakupy w sklepie CrazyBee 200PLN 2. Talon na zakupy w sklepie CrazyBee 100PLN 3. Talon na zakupy w sklepie CrazyBee 50PLN Zgłoszenia do >mnie< na PW.
 10. Sfora_Goose

  PanzerFaust IV

  Przypominam, że termin płatności upływa 10.07.2010
 11. Sfora_Goose

  PanzerFaust IV

  Z ogromna przyjemnością chciałbym poinformować, że sponsorami zlotu PanzerFaust IV zostały następujące firmy: Sponsor główny - CrazyBee - zapewniający podczas zlotu wsparcie logistyczne i catering. ul. Gen. Dąbrowskiego 9 70 - 100 Szczecin Otwarty: Pon-Piat. 11.00 - 18.00 Crazybee.pl Na terenie obozowiska w sklepie polowym CrazyBee zaopatrzyć się będzie można w kulki oraz podstawowe części do replik, natomiast głód i pragnienie ugasić przy stoisku gastronomicznym. Szczegóły wkrótce. Marcus Graf - zapewniający pirotechnikę podczas rozgrywki. ul. Brzeska 13 03-739 Warszawa Sklep-militarny.com.pl Na terenie zlotu będzie można zaopatrzyć się w pirotechnikę z oferty sklepu jednak z zakazem wykorzystania tejże pirotechniki podczas rozgrywki PanzerFaust IV. Rangershop - zapewniający wsparcie logistyczne, wystrój oraz rekwizyty niezbędne podczas rozgrywki. ul. Madalińskiego 8 70-101 Szczecin Orwaty: pn.-pt. 10.00-18.00 Rangershop.pl Vest - zapewniający wystrój oraz rekwizyty niezbędne podczas rozgrywki. ul. Jagiełły 15 70-260 Szczecin Vest.pl
 12. Wrzucam całość artykułu z uwagi na niemiły dla oka oryginał. W dniach 19-21 marca na terenie gminy Police, odbył się V Ogólnopolski Rajd Survivalowy ORŁY 2010 dla wychowanków Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Organizatorem był MOW Szczecin, a organizację wsparły stowarzyszenia SFORA ze Szczecina i SKARB z Polic. W rajdzie udział wzięło dziesięć drużyn z dziewięciu ośrodków z całej Polski (MOW Szczecin wystawił 2 drużyny żeńskie). <BR>Drużyny żeńskie: Szczecin, Samostrzel, Załusków, Cerekwica. <BR>Drużyny męskie: Mszana Dolna, Włocławek, Koźmin Wlkp., Rudy Raciborskie, Polanów. W klasyfikacji końcowej wyróżnienie otrzymała drużyna z MOW Włocławek, a Orzeł Orłów (dla najlepszego wychowanka) pojechał do Koźmina Wlkp. Łącznie trasa liczyła około 55 km, którą uczestnicy pokonali w dwa dni. Pierwszego dnia, zaraz po przyjeździe drużyn, odbyło się oficjalne rozpoczęcie rajdu, następnie prelekcja "Życie z morzem" Andrzeja Kuczery i pokaz pierwszej pomocy. Drugiego dnia, o godz. 4.30 wszystkie drużyny przemaszerowały pod Dąb Bogusława skąd wystartowały na trasę rajdu. Trasa wiodła przez Leśno Górne, Tanowo, Rezerwat Świdnie, Nową Jasienicę, Jasienicę aż do Dębostrowa, gdzie przy świetlicy sołeckiej była meta rajdu i baza noclegowa - pod namiotami . Na trasie rajdu znajdowało się dziesięć punktów kontrolnych i siedem punktów zadaniowych: pierwsza pomoc, rozpalanie ogniska, rozbijanie namiotu z pałatek, szyfrowanie tekstu, strzelanie z broni ASG, park linowy, pole minowe. Obsługę punktów zadaniowych, jak również pomoc na trasie rajdu zapewniło Stowarzyszenie SFORA ze Szczecina (www.sfora.tox.pl). Wieczorem przy ognisku odbył się konkurs piosenki turystycznej. Trzeci dzień rajdu rozpoczął konkurs wiedzy o regionie, który odbył się w ruinach klasztoru w Jasienicy, następnie cała grupa udała się pieszo do Zakładów Chemicznych aby tam pod tablicą informacyjną obozu Pommernlager, wraz z stowarzyszeniem SKARB (www.skarb.police.pl) - rozpocząć zwiedzanie Starej Fabryki. Organizatorem i pomysłodawcą rajdu jest kadra wychowawcza z Młodziezowego Ośrodka Wychowawczego w Szczecinie. Główne cele rajdu: to integracja młodzieży, przezwyciężanie trudności, pokonywanie samego siebie i przeszkód zastawianych przez organizatorów ;-), propagowanie walorów turystycznych regionu, wdrażanie młodzieży do konstruktywnego spędzania czasu wolnego poprzez turystykę i survival itp. Organizację rajdu wsparli Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej SKARB, J. S. P. Sfora ze Szczecina. Finansowego wsparcia udzielili: CRROPP Szczecin, Rada Osiedla Skolwin i Urząd Miasta Szczecin. źródło: www.police.info.pl Zapraszam również do zapoznania się z galerią i filmikami: http://www.police.info.pl/6-09.php?nr=16778253
 13. Oczywiście takie się rzeczy zdarzały się i zdarzać się będą, wrzuciłem to jak najbardziej dla śmiechu i jestem za tym aby stworzyć odpowiedni temat do tego typu filmików ;-)
 14. Trening rzutu granatem: http://www.joemonster.org/filmy/22943/Samoboj_na_poligonie
 15. Myślałem nad zestawem Bowman'a ale wacham się nad czymś kontaktowym ;-)
×
×
 • Create New...