Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle SWAT guarder vs bolle x500


Recommended Posts

Witam, po ostatnim nieszczęściu na Pomorzu, nabrałem wątpliwości do moich okularów G-C3 z taiwangunu, mimo że wystrzmują strzały z potężnych replik, to odległość szybki od oczu jest w porównaniu do kolegów większa, odstają za bardzo od twarzy. Niestety mam wadę wzroku i potrzebuję ( dla większego bezpieczeństwa) gogli, które nie będą parowały i zmieszczą się w nich okulary korekcyjne o szerokości 13,5cm i wysokości 2,5cm . Były już podobne tematy, ale raz już balansowałem na krawędzi bezpieczeństwa (g-c3) z powodu kilkuletnich informacji :-F , trafiłem na te oto produkty:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...products_id=832

i

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3324

 

O bollach napisane jest sporo ale o guarderach nic. Chciałbym by gogle nie parowały a według tego co jest na stronie sklepu napisane, te oto gogle mogą mi to zapewnić.

Które lepsze, ma ktoś te guardery? A tak z innej beczki, ma ktoś fotki z założonymi bollami, chciałbym wiedzić jak to wyglądają?

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Prezes

Link to post
Share on other sites

Majkel, tu sie z Toba nie zgodzę - ponoć x800 wchodzą na okulary korekcyjne, ale jakoś na żywo nigdy tego nie widziałem, za to cała kupa ludzi (z niżej podpisanym włącznie) twierdzi, że nie pasują (a twierdzę tak na podstawie własnych przymiarek). Czyli kwestia jest - w najlepszym razie - mocno dyskusyjna.

 

X500 okulary korekcyjne mieszczą bez kłopotu :ok: Latałem tak prawie dwa lata. Aczkolwiek anti-fog na korekcyjne i wyrwanie gąbki z gogli okazały się nieodzowne.

Link to post
Share on other sites

Ludzka rzecz :uśmiech:

 

@ Autor - niestety mam wrażenie, że x500 z kapeluszem będą wyglądać mocno średnio. "Skupiacz myśli" ma tu przewagę (ma też wady - np. trudniej go zamaskować... ale w CQB zdecydowanie go doceniam), ale jesli go nie masz i nie zamierzasz w najbliższym czasie kupić, to...

Jak stoi Twój budżet? Może warto było by rozważyć ESS V12 (albo inne niskoprofilowe gogle z wkładką na szkła korekcyjne - x500, przy wszystkich swoich zaletach, niskoprofilowe nie są). Na pewno będą wygladać lepiej.

Link to post
Share on other sites

Ja na Allegro wyszperałem je jeszcze taniej :)

 

Generalnie - kosztowne są jak stado lisów. Gogle + wkładka + dorobienie szkieł = duużo ponad te 200zl. W moim przypadku wyszło w końcu ponad 400 :cry: Choć pewnie sporo zależy od kosztu szkieł (a tutaj, jak każdy okularnik wie, od mocy, bajerów, i tego, gdzie ddabiają).

Powiem tak: x500 były niezłe, to jest genialne (choć i tak skończy siena tym, że wypruję z nich gąbki... taka ilość wody ze mnie wychodiz, że potrafi ściekać po szybach...). Masz zresztą temat o nich w tym dziale.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...