Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szcz3p4n

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,453 profile views
 1. Mi się wydaję, że po prostu ludzi których interesuje ten temat jest niewielki promil w airsofcie - nie ma popytu na tą gałąź airsoftu, stąd te pusto echo w temacie. Dwa, że wmasg padł. A co do popytu to szkoda, bo choćby pobieżne liźnięcie tematu daje fajne efekty w praktycznym działaniu.
 2. Ma ktoś może z Was osłonkę na okular(ta z dziurką) do envisa na sprzedaż?
 3. Buahahaha.... I piszę to osoba która organizuje milsima i nie raczy poinfomorwać innych graczy kto jest ich dowódcą(brak jakiegokolwiek kontaktu do jegomościa),ani że miejsce startu rozgrywki zostało zmienione. No ale cóż,każdy może organizować imprezę jak chcę. Co najwyżej można nie jeździć na takie imprezy :icon_wink:
 4. Dzięki za odpowiedzi :) Poczytałem trochę na temat FLIRa Q14b i wygląda obiecująco,nie mniej jak Trzmiel słusznie zauważył,nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Co do kombinacji termo+nokto,to niestety jest to dość droga opcja,jak na weekendowe bieganie po lesie ;) No nic, w takim razie chyba będę musiał poszukać czegoś na replikę,a monokular termowizyjny odpuścić sobie na rzecz noktowizora w przyszłości.
 5. Czy ktos uzywal termowizora w formie monokularu na glowie? Zastanawiam sie kupnem termowizora,ale chciałbym go nosić na helmie. Ktos ma doświadczenie w tej materii czy to slepa uliczka i lepiej kupic termowizor na replkke? Niewatpliwa zaleta noszenia na głowie jest mozliwosc ciągłej obserwacji terenu ale minusem to,ze przy termowizji niewiele jesli nic przed soba nie widzisz. No i pytanie czy do 10k pln jestem w stanie kupic monokular na helm o dobrym parametrach?
 6. Wyraznie na temat balistyki mowi sie MCS,natomiast CCS jak napisal Grey jest strasznie nieprecyzyjny. Co do ran lewej reki,to w Szczecinie panuje podobna tendencja ;-)
 7. Ktoś coś brał od Andyego i ma podobny problem co Puloman(kasa wzięta,a szpeju nie ma)? Pytanie do użytkowników: Jak z jakością i wytrzymałością?
 8. szcz3p4n

  WARLORD IV

  Siemka! jak długi milsim,24h,48h? Możesz podać punkt zbiórki(kwestia ogarnięcia dojazdu) lub mniej więcej rejon działania. Hełm waga tyle co oryginał sam,czy wraz z bajerami na hełmie(strobo i inne pierdoły)?
 9. Nie uważam, że CCS jest zły,tylko nieprecyzjny w kwestii ran(wystarczy dopisać,że redukuje każdą ranę i będzie jasno) oraz naginany w kwestii wagi hełmu, bo liczenie wagi hełmu wraz dodatkami jest jak liczenie wagi płyt wraz z plejtem i bukłakiem z wodą.
 10. W naszej grupie rozgorzała dyskusja na temat balistyki w systemie CCS. Tak mówi CCS, a jaka jest rzeczywistość? Dopuszczane sa kopie hełmów ważące mniej niż oryginał? Czy dociążanie hełmu bajerami(strobo,latarki itd) jest dozwolone? Druga sprawa,to kwestia płyt. CCS mówi: Czy to dotyczy wszystkich ran(rana ręki, nogi, twarzy)? Czy tylko osłoniętych miejsc?
 11. Eryk nie oczekiwałem,że wróg do mnie przyjdzie,tylko zastanawiam się nad sensownością pilnowania drogi i ewentualnej likwidacji wsparcia przeciwnika,jeśli reszta plutonów nie atakuje punktów. Bo wyglądało to tak,że mamy pilnować dla samego pilnowania, bez większego sensu bo ataków żadnych nie było,a jeśli takowe były(to nikt nas nie poinformował). Zadaniem sztabu jest koordynacja działań. Im więcej wiemy,tym łatwiej się nam działa w terenie i unikamy zbędnego ryzyka ostrzału własnych jednostek. Jeśli wiesz,że wróg może Cię podsłuchiwać,to albo meldujesz komunikaty albo zmieniasz kanał
 12. Mimo,że nie mnie prosiłeś o opinie na temat sztabu,to pozwolę dodać od siebie parę groszy. Prace sztabu oceniam krótko: chaos i niekompetencja. Dlaczego? Jako pierwszy pluton dostaliśmy rozkaz zabezpieczenia drogi umożliwiającej dojazd do P1 i P2 MEDEVACom,wparciu i zaopatrzeniu przeciwnika. Mieliśmy niszczyć i likwidować każdy pojazd przeciwnika. Przez blisko 2h żywej duszy nie widzieliśmy na drodze,żadnego pojazdu nic. Oznaczać to mogło tylko,że żaden atak nie został przeprowadzony- w takim razie po co pilnowaliśmy tej drogi skoro natarcie na punkty nie nastąpiło? Z drugiej strony,
 13. Byliśmy chyba na dwóch różnych imprezach :icon_wink:
 14. Wiciok to mam rozumieć, że jak kupię samo dolne body nowej wersji( o ile będzie w sprzedaży ) i dokupię do tego nową prowadnicę i zamontuje to na starszej Specnie to też będę miał szybko wymienną sprężynę?
×
×
 • Create New...