Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najczęstrze awarie Serii G608-*


Recommended Posts

Ja tam mam gietę już (g608-2) jakoś w miarę działa tylko ta gumka HU radze wszystkim wymieniać ponieważ się może zetrzeć mi się jeszcze nie starła ale jak strzelam 0,23 to raczej nie podkręca jak jest na max nie wiem nic do giet nie mam strzela spoko i mocno w miarę celność też niczego sobie.

Tylko też mankamentem jest waga;/

Ciężka strasznie gietka.

Ale jestem bardzo dumny z baterii trzyma strasznie długo mi na jakieś 5-6 magów i radze dokupić maga bo jeden to stanowczo za mało albo najlepiej druma ale wtedy to już będą ręce opadać po godzinie biegania z gieteczką.

Link to post
Share on other sites

Tylko też mankamentem jest waga;/

Ciężka strasznie gietka.

 

Bzdura, jak MrHK pisze - G'ieta jest lekka w porównaniu z całą maścią kałachów, emek i innego badziewia. Chyba czas trochę pompek porobić :-P. Co do stockowego aku, to też nie narzekałem dopóki nie wzięło się i zdechło.

 

Narazie wszystko śmiga na małym tuningu i lekkich modifykacjach. Ogólnie to ten temat nie będzie się za szybko rozwijał, ale to chyba nic złego ;-).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie podaje Ci kulek bo jak spojrzysz w tę "dziurkę", przez którą wlatują z maga to pewnie widać kawałek komory, który blokuje dostęp kulek ;) Najtaniej i najprościej to wyjąc mocowanie magów, zrobić z karty bankomatowej [starej lub czegoś podobnego] dystanser komory od GB :) U mnie działa be z zarzutów :) W razie co pytaj ... ja do tego musiałem sam dojść :)

Link to post
Share on other sites

przy stykach złaczenie dwóch kabli pusciło na lutowaniu. no 45k kulek daje wibracje :P a chiński lut był kiepski.

koledze po niecałym 1k kulek zjechałsie silnik. zebatka puściła i wał silnika kręciłsie ale zebatka sie nie obracała.

 

 

g36 jest leciutkie :) moje z drumem lunetą i lufą stalową waży 4,5kg i tak uwazam je za lekkie. (dojdzie granatnik :D )

Link to post
Share on other sites

Ja tam mam gietę już (g608-2) jakoś w miarę działa tylko ta gumka HU radze wszystkim wymieniać ponieważ się może zetrzeć mi się jeszcze nie starła ale jak strzelam 0,23 to raczej nie podkręca jak jest na max nie wiem nic do giet nie mam strzela spoko i mocno w miarę celność też niczego sobie.

Tylko też mankamentem jest waga;/

Ciężka strasznie gietka.

Ale jestem bardzo dumny z baterii trzyma strasznie długo mi na jakieś 5-6 magów i radze dokupić maga bo jeden to stanowczo za mało albo najlepiej druma ale wtedy to już będą ręce opadać po godzinie biegania z gieteczką.

 

Co ten bełkot ma do tematu?

Dajcie spokój z takim tematem, serio, jest już tak dużo tematów o tych replikach, że ja już się gubię, potem się niczego nie znajdzie. Zróbcie to, jeśli nie dla ogólnej, to dla waszej własnej wygody.

Link to post
Share on other sites

Nie podaje Ci kulek bo jak spojrzysz w tę "dziurkę", przez którą wlatują z maga to pewnie widać kawałek komory, który blokuje dostęp kulek ;) Najtaniej i najprościej to wyjąc mocowanie magów, zrobić z karty bankomatowej [starej lub czegoś podobnego] dystanser komory od GB :) U mnie działa be z zarzutów :) W razie co pytaj ... ja do tego musiałem sam dojść :)

 

 

witam!

mam problem z moim G36c...

na ostatniej mojej akcji wszystko działało znakomicie(a to była zima-po powrocie odpowiednio o replikę zadbałem), ale dziś się załamałem...replika strzela co 2-5 naciśnięcie spustu...to nie wina magazynka - gdyż sprawdziłem z innym magiem...

zauważyłem (przy zdjętym magazynku)iż kulki trzeba docisnąć w "dziurce" by zostały wystrzelone - dociśnięte kulki wylatują przy każdym naciśnięciu spustu...można prosić o poradę jak wykonać taki dystanser z zacytowanego fragmentu postu?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam problem z moja gieta - G36K[JG]

Kiedy strzelam z repliki wydobywa sie dziwny dzięk tak jakby cos o cos udzerzalo.

Z poczatku myslalem ze to cos w GB lecz teraz juz nie wiem poniewaz w replice kolegi dzieje sie to samo.Replika strzela normalnie lecz towarzyszy ten dziwny dzwiek.

Edited by Adamus21
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...