Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mamlas

Użytkownik
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

 1. A mogą koledzy mi wyjaśnić co takeigo stało się z Firefoxami, że teraz to one są te BEE? Fakt, na jakiś czas odciąłem się od Airsoftu i od śledzenia całego rynku, nowości, i innych dupereli dotyczących Airsoftu i sprzętu, ale jeszcze pare miesięcy temu większość osób firefoxy oceniało bardzo dobrze, a nawet czasem były polecane(!). Więc?
 2. No słucha się świetnie, ale kiedy kolejna część?
 3. Mamlas

  EBB

  Poza tym otwór w śrubie, niewykonalny domowymi sposobami.
 4. To jeśli mogę prosić, informuj na bieżąco ;)
 5. Mogę zapytać jak będziesz to robił? Szablony wycinane plotterem, czy jak? Da radę osiągnąć taką dokładność?
 6. Kup sobie coś z serii metalstorm...
 7. Okej, dzięki wielkie. W takim razie temat mozna zamknąć/wyrzucić/podpiąć/zostawić/zignorować, czy co tam sobie moderacja wymyśli. Jeszcze raz dzięki.
 8. Przez tyyyle czasu śmigało normalnie na guarderowskiej i było ok. Gb jest pęknięty. Na 100%. Pozostaje tylko kwestia tych kulek.
 9. 1. Zawsze jest czysta 2. W porządku 3. Sprawdzałem - to samo 4. Spróbuję A szkielet jest cały. Osiągni nie spadły tak drastycznie jak przy pękniętym szkielecie. A jednak, nie jestem pewien, ale zauważyłem teraz drobną rysę na szkielecie. Nie będę teraz strzelał, bo nie chcę wszystkich w domu pobudzić, ale z rana to sprawdzę. Apropo niestandardowej komory w PJ. Czym one się różnią od tych normalnych? Chodzi o tą część która podaje bb'sy? Bo zazwyczaj jest dodatkowa część na body pod dyszą chyba, to o to chodzi?
 10. No więc tak, pewnego pięknego dnia, na strzelance moja emka PJta z lufą systemy i HU guardera zaczęła się notorycznie zapychać na wysokości gumki. Przyczyna rzuciła się w oczy od razu po dobraniu się do hu - przerwany kołnierz. No więc założyłem to co miałem, czyli stock JG. Na kolejnej strzelance było to samo, tyle że dużo rzadziej, nie przeszkadzało mi to, do dnia wczorajszego. Kulki co jakiś czas, albo blokują się kompletnie, albo lecą na 5-10m, czasem wali dubletami. W czym tkwi problem? Druga sprawa, to to, że od jakiegoś czasu(dokładnie nie powiem kiedy) spadły dość znacząco osi
 11. Mamlas

  Zepsul sie?

  Najpierw naucz się pisać po Polsku... Masz zrąbane aku, koniec tematu. Nie sądzę by ktoś z twojego środowiska miał procesorówkę, więc zostaje wymiana batki.
 12. No iii? Nie każdemu musi się podobać Airsoft, nie każdemu musi się podobać jazda konna, nie każdemu musi się podobać uprawianie roślinek w ogródku...
 13. Ehh, gdzie się podziały czasy, gdzie grywalność i fabuła były na pierwszym miejscu...
 14. No i co z tego? Do 17J jeszcze trochę brakuje, więc może i 900fps? Zresztą ten temat mnie nie dziwi, kiedyś na jakimś forum gość pytał, jak zrobić z repliki asg 1800-1900fps. To dopiero hardkor był.
 15. Pozwolę się dołączyć do tematu. Mianowicie chodzi o tę kamizelkę: http://img171.imageshack.us/i/dsc00034800x600.jpg/ http://img412.imageshack.us/i/dsc00035800x600.jpg/ http://img294.imageshack.us/i/dsc00036800x600.jpg/ Czy ktoś wie co to jest?
×
×
 • Create New...