Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 duuuuuży problem


Recommended Posts

Witam

 

Mój qmpel (mimo, że mu to odradzałem), kupił sobie M4 (taką: http://allegro.pl/item587063825_karabin_re...granatnik.html) Boyla. Wczoraj poszliśmy na strzelankę i po tym jak się wrąbał na dach (nie uszkodził go wtedy na pewno) i oddał kilka strzałów, karabin nagle przestał strzelać. Po prostu tak jakby wyjął akumulator. Podejrzewaliśmy, że się rozładował, ale to samo dzieje się po naładowaniu. Co o tym sądzicie? Można coś z tym zrobić? Dodam, że ani ja, ani on nie znamy się na AEG...

Link to post
Share on other sites

Ej Jack, weź się lepiej za udzielanie porad na tematy, na których się znasz... Albo za naprawienie wreszcie tej klawiatury :roll:

 

@ckreage:

Trudno coś Ci doradzić, skoro nie znasz się na aegach. Może tylko tyle, żebyś poszukał kogoś doświadczonego w tych sprawach. Przyczyn może być wiele (zwłaszcza, że tego typu repliki są dość awaryjne), ale doradzenie czegoś na odległość jest w tym wypadku trudne.

Ewentualnie zostaje naprawa gwarancyjna.

Link to post
Share on other sites

- bezpiecznik, o ile jest, mógł się przepalić;

- kable mogły się poluzować i/lub rozłączyć;

 

- bateria mogła "zdechnąć";

- mógł spalić się silnik;

 

To tak na gorąco, róbcie to, co sugeruje Viamortis. Aha, jeżeli samodzielnie rozłożycie ("rozbierzecie") replikę, to prawdopodobnie pozbawicie się gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Aha, jeżeli samodzielnie rozłożycie ("rozbierzecie") replikę, to prawdopodobnie pozbawicie się gwarancji.

O to nie ma się co martwić... niestety... To jest właśnie główna przyczyna beznadziejności tej sytuacji... Replika nie posiada gwarancji... Może np. oddać tę replikę do Gunsmith.pl? Oni podobno serwisują całkiem nieźle. Co o nich sądzicie? Najpierw jednak sprawdzimy wszystkie tropy.

Edited by ckreage
Link to post
Share on other sites

GunSmith to za taką replikę tanią to weźmie pewnie z 50PLN.

 

To jest ta replika: http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=250

 

Zadzwoń do nich i się zapytaj ile by za takie coś wzięli i czy to zrobią.

 

Ale zapytaj się kumpla czy coś zgrzytnęło czy tylko przestał strzelać.

 

Jeśli ot, tak to problem pewnie leży w elektryce.

 

Pewnie potrzebujesz trochę kabli, lutownicę, cynę, kalafonię i do roboty zrobić nowe kable.

 

ROF się pewnie jeszcze zwiększy.

 

Z tego co wiem to tam siedzi tak normalny GB plastik więc rozbierz normalnie, i się nie bój, że coś wystrzeli.

 

GB to się łatwo rozkłada.

 

Pozdro i życzę powodzenia w naprawianiu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...