Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. W ten piątek odebrałem nową, nieużywaną Cymę model 0.28 po czym udałem się aby ją przetestować strzelając do tarczy. Po wystrzelaniu około 500 kulek zaciął mi się spust w pozycji safe i nic nie mogę z tym zrobić, a broń przestała strzelać. Napisałem do firmy od której kupiłem karabin ale doradzili jedynie, aby poruszać w tą i z powrotem przełącznikiem trybów lecz po kilku minutach takiej zabawy nic się nie zmieniło, Cyma jak nie strzelała tak nie strzela.

Boję się rozkręcać karabinu bo raz, że się na tym nie za bardzo znam, a dwa że tracę wtedy gwarancję. Bardzo proszę o pomoc.

Edited by gildean
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po ostatniej strzelance zauważyłem bardzo dziwne zjawisko.

Może jest to spowodowane bliższym spotkaniem z dużą ilością piachu. :F

 

Ale, kiedy selektor jest zabezpieczony (spust nie da się kliknąć) i przekładam na auto to nadal spust niechce się kliknąć, ale gdy przełożę na semi (aż dziwno ze na semi się nie zacina w gbv.3!) i znów na auto to chodzi normalnie, wtf?

 

Co się mogło stać? Zapchał się piachem selektor czy co?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

U mnie gdy rozładowałem baterię i naładowałem (oczywiscie po podlączeniu do karabimu i nacisnięciu spustu )były te same objawy.

Wyjołem gb widac tam kostkę stykowo wystarczy ze ją cofnołem i było wszystko ok.

Edited by hugomcm
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...