Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A4 BI-5581M BOYI/DBOYS


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkielet jest ok. Mój w sumie jest podparty mocno komora i siedzi sztywno. a w srodku m120 guardera z -li-po 3S o wysokiej wydajnosci i pojemności i silniczek UTU Elementa :)

Jak na razie to jedyny feler jaki widzę to ruszające się o około 1-1,5 mm osłona lufy z szynami RIS. Rusza się tylko prawo-lewo.

Link to post
Share on other sites

Szkielet podparty komorą na M130 od ponad roku. 9,6RC Sanyo 3600, silnik JG IIIgen. Szybkostrzelności nie mierzyłem nigdy, ale jest spoooooora. Wyplute ~12k kulek od początku istnienia repliki, tj od dwóch lat, ale 90% tylko semi, bo jadę na realach. :)

Edited by Johann
Link to post
Share on other sites

Szkielet podparty komorą na M130 od ponad roku. 9,6RC Sanyo 3600, silnik JG IIIgen. Szybkostrzelności nie mierzyłem nigdy, ale jest spoooooora. Wyplute ~12k kulek od początku istnienia repliki, tj od dwóch lat, ale 90% tylko semi, bo jadę na realach. :)

 

Też staram się na semi (ha ha, jak do tej pory moje strzelanki to były: moje chłopaki przeciwko sobie, moja żona przeciwko nim). Co do prędkości to u Krakmana na kulkach z ich wiadra pokazało 412-422 fps. Cyma MP5SD6 miała 388-395 fps. Testy robili przy mnie. Co do szybkostrzelności to pokazało chyba 16 k/s. Cyma miała około 12.

Link to post
Share on other sites

U mnie jest koło 470fps. W środku ze stokowej repliki został tylko szkielet i listwa. Reszta wymieniona. No, ale w końcu mogę powiedzieć, że strzela tak jak oczekiwałem. :]

Wszystko przede mną, za niecały rok skończy się gwarancja to i zacznie się grzebanie. Póki co muszę na standardowych bebechach lecieć.

Link to post
Share on other sites

Przetestowałem celność, 30 m mierzone miarą składająca się z nóg i pomiaru pojedynczego kroku, słupek szerokości 12 cm. 8 na 10 strzałów plasowało się w słupku. Strzelałem na wolnym powietrzu pomiędzy budynkami więc możliwe ruchy powietrza. Kulki Guardera 0.25 g. Ale mam mały problem, Pojawił się luz na lufie zewnętrznej/wewnętrznej. Jak ruszam muszką na boki to obraca się ona wraz z lufą zewnętrzną i wewnętrzną (także komora HU) o jakieś 2-3 stopnie w każda stronę. Luz zmniejsza się po włożeniu magazynka ale pozostaje niewielki i wyczuwalny (komora HU blokuje się w gnieździe wylotowym w magazynku) i strasznie denerwujący. Jak to zniwelować? Jak można dokręcić lufę?

Link to post
Share on other sites

musisz zdjąć risy, muszke, atrapę rury gazowej i dokrec delta ring. albo odkrec delta ring, wywal wkret dociskowy który stabilizuje lufę w pionie, daj śrubę z łbem wpuszczanym m3x10 (chyba, trzeba zmierzyc, docinać) i skreć, załóż delta ring, skrec, włóż atrapę dyszy, ząłóż muszkę, załóż risy, górny ris jest na początku dokręcany dodatkowo śrubą.

Link to post
Share on other sites

musisz zdjąć risy, muszke, atrapę rury gazowej i dokrec delta ring. albo odkrec delta ring, wywal wkret dociskowy który stabilizuje lufę w pionie, daj śrubę z łbem wpuszczanym m3x10 (chyba, trzeba zmierzyc, docinać) i skreć, załóż delta ring, skrec, włóż atrapę dyszy, ząłóż muszkę, załóż risy, górny ris jest na początku dokręcany dodatkowo śrubą.

 

Dzięki w weekend będę próbował. Szkoda, że do Świdnika mam spory kawałek drogi...

Link to post
Share on other sites

Wszystko przede mną, za niecały rok skończy się gwarancja to i zacznie się grzebanie. Póki co muszę na standardowych bebechach lecieć.

Ja dałem sobie spokój z gwarancją od samego początku, ale kupowałem u Gunfire i nie wierzę w ich serwis. :P

Link to post
Share on other sites

Ta poleca się, zakupiłem z miesiąc temu tą emke i z kumplem wymieniliśmy części :) wstawiliśmy cylinder guardera i chińskie głowice, dysze, gumka hu red madbull i mam jeszcze części do niej nie włożone czyli komore elementa, m125 elementa, prowadnice elementa i tłok elementa pewnie będzie z 450fps i potem jadę dalej a co do precki to guardera bierzcie :)

Link to post
Share on other sites

heh...widze, ze zbrojownia wyciagnela wnioski i dala nowe zdjecia mki bez oznaczeni z czarnym gb :icon_razz2:. Mam takie pytanko....czy polaca sie wkladac precke jak mam ok 420fps przy tej replice jak w teamcie, po przerobkach :wink: ???

 

A ponieważ nie mam ręki pijackiej to sobie wszelkie podobające mi się oznaczenia sam naniosłem pędzelkiem na replikę...na przykład takie jak te tu: http://www.kingarms.com/productpage.asp?prodid=1316

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Panowie mam problem z m16a4 boyi. Mianowicie ogien pojedyńcz nie dziala jak nalezy a dokladniej przyczyna tkwi w spuście. Po oddaniu strzalu na singlu spust nie wraca do pierwotnej pozycji. Dodam ze ogien automatyczny dziala poprawnie. Co może być przyczyną tej "awarii"? Z gory dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...