Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 G&P Commando


Recommended Posts

Witam całą społeczność ASG

 

Od kilku tygodni moja replika G&P M4A1 Commando leżu u mnie w szafie z powodu jej "awarii" nie wiem w czym leży problem więc postanowiłem napisać do bardziej doświadczonych użytkowników .

 

Otóż podczas gry w pewnym momencie broń zaczęła mi się "ślizgać" , mam na myśli to, że replika strzelała poprawnie, normalnie oddawałem strzały , po pewnym momencie nie wyleciała mi żadna kulka a broń wydawała dziwny dźwięk .

 

Wróciłem do domu rozebrałem replikę , niestety nic nie zdziałałem bo się na budowie AEG'a kompletnie nie znam , niechcący naciągnąłem sprężynę od *patrz obrazek .

Następnie próbowałem coś postrzelać broń przestała pracować , zero reakcji , rozebrałem ją okazało się , że bezpiecznik padł , kupiłem nowy niestety nie znalazłem nigdzie 30A kupiłem 20A (teraz nie wiem czy ma to jakieś duże znaczenie)

 

Kolega doradził mi żebym dokręcił silnik w rączce , dokręciłem na maxa dalej to samo , poluźniłem i to samo

 

Nie mam pomysłów co mógłbym dalej zrobić więc proszę was o pomoc

 

Mam nadzieje że wiecie co chciałem wam przekazać , niewiele wiem o budowie asg i dlatego ciężko mi wytłumaczyć pewne rzeczy

 

I jeszcze do czego służy "dzyndzel" pokazany na zdjęciu

 

dsc00451t.th.jpg

Link to post
Share on other sites

1.W realu to jeden z elementów do przeładowania w ASG nic.

2.Dużo osób naciąga tą sprężynkę jak 1 raz rozbiera. xD

 

Co do awari gwarancji nie masz? Jak nie to pozoztaje Ci wysłanie do serwisu albo kogoś kto się na tym zna prawdopodobnie padło coś w GB. Skoro silnik regulowałeś to nie powinna być jego wina.

 

Określ jeszcze dokładnie objawy podaj batke jaką masz.

Link to post
Share on other sites

Bateria 8,4 G&G 1400

 

Plomba sobie latała luzem po rozebraniu , musiała się odkleić

 

Chyba będę musiał skorzystać z usług serwisu , ale poczekam jeszcze trochę może ktoś miał podobną sytuacje

 

Dodam jeszcze , że po naciśnięciu kilka razy spustu i obróceniu broni w dół kulki wylatują z lufy.

 

Jeżeli była by to wina GB to pewnie koszty naprawy są wysokie ?

Edited by huxley
Link to post
Share on other sites

Wcześniej pisałeś, że w ogóle nie działa. Kolejny przypadek "nie umiem, ale i tak pogmyram". Cóż, jak Ci plomba odpadła to napisz do sklepu gdzie kupiłeś, może coś Ci się uda. Cenniki serwisów masz na stronie sklepów.

Link to post
Share on other sites

Wcześniej pisałeś, że w ogóle nie działa. Kolejny przypadek "nie umiem, ale i tak pogmyram". Cóż, jak Ci plomba odpadła to napisz do sklepu gdzie kupiłeś, może coś Ci się uda. Cenniki serwisów masz na stronie sklepów.

 

napisałem, że nie działa ale też napisałem dla czego (bezpiecznik się przepalił),

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...