Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&P "dziwny dźwięk


Recommended Posts

Witam!

 

Posiadam M4 commando G&P.

 

Historia xD

Na początku postanowiłem wymienić okablowanie na silikonowe i kupienie batki 2400mah RCsanyo. Przed odbiorem jednak dowiedziałem się, że replika ma uszkodzoną zębatkę silnikową. No więc serwisant wstawił mi jakąś chińską :/ ( nie kupiłem od razu markowej, gdyż nie było mnie na to stać ). Zębatka poleciała po podłączeniu batki RC. Później okazało się, że replika nie jest przesmarowana. Serwisant mi ją przesmarował i w końcu przyszedłem po odbiór repliki.

Następnie w domu chcąc sprawdzić jak strzela replika, podłączyłem baterię,i nacisnąłem na spust. Okazało się, że replika wydaje " jęczący" dźwięk. Wg mnie nie jest to normalne.

 

No i przy okazji spytam się jak można założyć RISY, na m4? Podobno trzeba zdjąć muszkę itp.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Karol

Link to post
Share on other sites

replika działa głosno ponieważ stopka w chwycie pistoletowym na zjechaną regulacje połozenia silnika. nie da sie odkręcic śruby do regulacji bo poprzedni właściciel źle wkrecił śrubę i uszkodził gwint.

co do zasiegu spręzyna jest w niej ubita totalnie bo w palcach sie ściska bez problemu...

 

troche karol poprzekręcałeś sytuację w twojej replice bo to zebatka G&P pała i replika była sucha po dostarczeniu do serwisu ;)

 

risy zakładasz jak mówi karol88. wystarczy zdjać zwykły front grip i na jego miejsce założyc orisowany.

Link to post
Share on other sites

No wiem, podobno była replika nieprzesmarowana, i dlatego ta zębatka poszła :/

Gdy ją kupowałem koleś powiedział, że wszystko działa bez zarzutu...wątpię żebyś ty to zepsuł, ale muszę wiedzieć co i jak jest złe by to wymienić :P

 

EDIT. Co do sprężyny to jestem zdziwiony ponieważ replika podobno miała 7 miesięcy, do tego używana na strzelankach może z kilka razy..

Edited by karol
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...