Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z magiem do m16a3 G&P


Recommended Posts

Mam maga tej samej firmy. Podzielam zdanie murka94. Midy G&P są słabe...

Jeśli nie psikałeś silikonem - psiknij, ale nie wiele. Do tego używanie jak najbardziej "śliskich" kulek pomoże spowodowac, że będzie się rzadziej zacinał.

Używasz Madbulli, więc raczej nie powinno byc problemów od strony kulek.

Link to post
Share on other sites

Kolejny raz napiszę metodę na poprawę podawania kulek w magach G&P... KOLEJNY JUŻ! Szukanie nie boli.

 

Najpierw odkręcasz śrubkę na spodzie maga. Wysuwasz wkład ze skorupy. Odkręcasz śrubkę z przodu u góry. Odchylasz górę i wyciągasz sprężynę. Odkładasz ją na bok. Wykręcasz pozostałe śrubki i otwierasz połówki magazynka. Czyścisz suchą szmatką. Przecierasz szmatką LEKKO nasączoną olejkiem silikonowym. Skręcasz połówki.

Teraz największa magia.

Jak zauważyłeś sprężyna ma pokrój prostokątny a nie okrągły. Na dokładkę jest poniekąd skręcona. To powoduje znaczne opory przy podawaniu kulek. Łapięsz sprężynę w dłonie i "odkręcasz" po kawałeczku. Do momentu kiedy wisząc swobodnie będzie z grubsza prosta. Pakujesz sprężynę spowrotem, Zaykasz górę maga. Pakujesz wkład do skorupy i przykręcasz śrubkę od dołu. Gotowe.

Link to post
Share on other sites

Było już kilka razy ale faktycznie skutkuje. A powiedzcie mi jak wy slikonujecie te magi? Tam na prawdę potrzeba tego baaardzo niewiele.

 

Mój sposób (działa) kulki do woreczka ze 100 sztuk, psikasz silikonem do środka worka, potrząsasz i takimi kuleczkami ładujesz maga... TYLKO BROŃ BOŻE NIMI NIE STRZELAJ XD

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

u mnie przy komorze G&P i takim samym GB (Body mam z Boyia) musiałem mida z G&P (120 bb) lekko w prawo "zginać" żeby podawał -Naddatek szkota na magu rozwiązał wszystkie problemy :-)

Jeśli "smarowanie" maga nic nie da to kombinuj w jakim położeniu mag wszystko podaje :-)

 

Pozdrawiam -Rain

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...