Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK 416 - 450 fps


Recommended Posts

zebyś nadal miał blo back musisz wiercic cylinder. wg mnie nie ma sensu tuningowac tej repliki. 370fps starcza na dobra zabawę w zupełności a jak pęknie ci szkelet to nie robią chyba zapaswych takich poniewaz jest to v2 modyfikation :)

Link to post
Share on other sites

Mialem w rekach ten model zrobiony na 450 i jest to mozliwe bez wiercenia. Wszystko dzialalo. Zapomnialem tylko co ona miala wymienione dokladnie.

:wink: :wink: :wink:

 

Generalnie to już lepiej wysłać na ten tuning toptecha... pewnie taniej wyjdzie

Link to post
Share on other sites

ale blow back jest zasilany z głównego cylindra wiec musi byc otwór w nim.

 

 

Nie prawda.Powietrze z glownego cylindra zasila maly tloczek ktory znajduje sie nad GB i to on cofa zamek.Pozniej powietrze z tego malego tloczka spowrotem trafia do cylindra glownego,bez znaczących strat mocy.

 

Tu masz wszystko wyjasnione

Edited by Jarhead1991
Link to post
Share on other sites

NO tak, ale żeby trafiło do małego cylinderka musi być dziurka w dużym...

 

I jak widać są PEWNE straty w prędkości początkowej, w ogóle nie wiem czy jeśli sprężanie nie jest większe tamta sprężynka nie powinna być mocniejsza... Ja bym się tam nie bawił - ale poczytaj na zagranicznych forach albo popytaj w temacie o tej broni jeśli takowy jest.

 

Pozdrawiam Wojdatuz

Link to post
Share on other sites

Nie prawda.Powietrze z glownego cylindra zasila maly tloczek ktory znajduje sie nad GB i to on cofa zamek.Pozniej powietrze z tego malego tloczka spowrotem trafia do cylindra glownego,bez znaczących strat mocy.

 

Tu masz wszystko wyjasnione

 

no to powiedz ty mi jakim cudem jest drugi cylinder zasilany :) ? z pierwszego cylindra :P nawet jak jest opis na portalu repliki i jest wybebeszona ona to widac otwór w cylindrze ale oprczó tego jeszcze z tyłu cylindra są "płetwy" stabilizujace cylinder. wiec z bore up do tego ciezko lub kombinowania jak kon pod górę sporo...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...