Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

thewojtz

Użytkownik
 • Content Count

  1670
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

7274 profile views
 1. Takie coś znalazłem pięknego, wiadomo - wyspy, ale piękny film:
 2. fascynujące, że wallop wypowiada się w temacie o oszustwach...
 3. Na przykład ma taki związek, że nie powinno się Ciebie słuchać w żadnej sprawie. No widzisz, nie każdy jest tak zdolny jak Ty, żeby do AEGa wsadzać lufy z vsr. I że nagle z chińskiego noname robi się EdGi.
 4. Streszczę, otóż jest tam opisane pare sytuacji w których lufy EdGi zakupione przy tuningu u wallopa (super pro serwisanta) okazały się być preckami za 15 zeta do vsr (w aegu), albo jakimś drutowactwem z-niewiadomo-kąd, kase oddał, smród pozostał, ja bym z nim muchy w kiblu nie ubił. Dziękuję dobranoc.
 5. Jedynym takim silnikiem będzie projekt Kuby T1000: http://kuba-t1000.com/
 6. thewojtz

  G3 LCT

  Witam! Nie znalazłem tematu, a replika jest już trochę na rynku, tutaj recka z wmasg: http://wmasg.com/pl/articles/view/7747 Oraz pare ciekawych informacji od kolegów zza wody: https://airsoft-forums.uk/topic/43032-lct-g3-lc3a3-review-and-upgrade-review/ Pytanie do posiadaczy, czy też macie problemy z podawaniem mid-capów? Problem występuje podobno bardzo często, opis naprawy jest w temacie brytyjskim. Ja właśnie stoję przed tym tematem, bo żaden z 5 midcapów nie podaje dobrze... A z moich wrażeń, trudno cokolwiek powiedzieć o replice, regulacja HU chodzi dosyć topornie, kable są trochę cienkie, replika jest ciężka i to już nie jest opinia subiektywna :) Jest to dobrze wykonana replika, nie idealnie. Przyjemny jest ukłon w stronę funkcjonalności w postaci tylnego pina trzymającego GB. Konstrukcja w całości ze stali (tam gdzie ma być) również buduje zaufanie. Co do wyglądu to niezbyt przyujemna jest szpara między górną a dolną częścią korpusu. Jak strzela to strzela fajnie, ale ten problem z magazynkami, który boli, magazynki nie są tanie, są od producenta repliki a nie jakiś zamiennik, uważam, że takich sytuacji być nie powinno. Zapraszam do dyskusji.
 7. Fajny efekt, tak z ciekawości, jak zeszło czasowo? Czy tylko ja jestem taki "specjalny" i zajęło mi to parę godzin?
 8. Cześć, Bawił się ktoś z was w strippling? To już moje drugie podejście po paskudnym glocku, wielkiego doświadczenia nie mam, ale jako, że na te okładziny zeszło mi lekko 4-5h, to mogę to i owo powiedzieć. Jeśli kogoś interesuje: 1. Sprawdzić jak plastik się zachowuje na niewidocznej części (np w tym przypadku po wewnętrznej stronie okładzin albo we wew. części chwytu pistoletowego). 2. Zależnie od preferencji możliwe jak najcieńsza końcówka lutownicy - wtedy mamy najlepszy efekt, chyba że ktoś chce paski (będę testował), albo inne wzorki. 3. Maska a na pewno wentylator przy plastiku, lutownicy to nie ostudzi wiele (moja z lidla za 15 czy tam 19 zeta dawała radę) a odsunie śmierdząco-trujące wydzieliny z kompozytów. 4. Ja na koniec robię post-processing tj. twarda szczota z mydłem, żeby wykruszyć plastik, tak aby nie zostawało nam na rękach zdjęcie przed to nr 3 a zdjęcie po to nr 4. 5. Cieszyć się z efektu, bardzo pracochłonne ale różnica jest wielka już gołą ręką, w rękawiczkach efekt jest taki, że stajemy się praktycznie jednością z przedmiotem. Wiem, że nie żadna nowość, ale fajna modyfikacja, może ktoś nie słyszał. Możecie się pochwalić waszymi zabawami ze stripplingiem.
 9. thewojtz

  Specna Arms - EDGE

  No chyba trochę nie na miejscu...
 10. thewojtz

  Specna Arms - EDGE

  To jest temat w replikach I klasy?
 11. Kupiłem, ale jeszcze nie włożyłem...
 12. Trudno się nie zgodzić z powyższym...
 13. @progressive - jaki solenoid po ciśnieniem? Ino zwykłą cewkę, która pracuje na prund a nie na powietrze, nie jest to nowy pomysł, ale wg mnie można zrobić to tak troszkę lepiej od obecnego rozwiązania, które jest dosyć mocno promowane... @omonon - QEV to jest takie kolanko do przy komorze dyszy od valkena (prawie 1:1 z FE) które zmniejsza przepływ gazu, które idzie na cofnięcie dyszy, i zmniejsza zużycie przy tym. Oraz FE zużywa fpisdu gazu, zastosowanie elektrycznej dyszy zmniejszyłoby znacznie zużycie (2x) oraz ogarnęłoby problem FE z bardzo wybrednym składaniem. Popet to jest ten grzybek w drugiej komorze w FE, można różne przepływy tam regulować, są różne grzybki, albo podkładeczki, cuda na kiju...
 14. TGV - train de grande vitesse... Oraz do tematu, FE jest bardzo dobry, ale też nie jest idealny, żre bardzo dużo gazu, nie wszędzie pasi, osiowość musi być ideolo (jak w każdym silniku w którym powiecze rusza dyszą...) do tego elektrozawory są czułe na czystość powiecza, można kombionować z popetami, robieniem QEV na dysze ale finalnie i tak swoje żre, no i jednak wymaga trochę kalibrowania (nie tak dużo jak niektórzy twierdzą, ale jednak). @progressive, cena ok 2kpln jako zestaw konwersja + butla + reduktor, co do projektu - najważniejsze to wrzucić np. solenoid, który nawet pchałby po prostu popychacz, a robią je teraz na prawdę malutkie: https://www.robotgeek.com/p/small-solenoid.aspx No i 10usd w detalu... Druga sprawa sterowanie - elektronika oparta o jakiś prosty procesor, w końcu sterujemy tylko częstotliwością otwarcia oraz czasem otwarcia (BO TYM TRZEBA STEROWAĆ), to nie są rzeczy kosmiczne. Co do spraw zasilania, nie jestem elektronikiem, ani elektrykiem, ale nie wydaje mi się żeby wielkim problemem było zasilanie obu urządzeń z jednego źródła zasilania. @Rogaś Tak niby spoko itp, ale jednak, poza odciążeniem GB kosztem butli i reduktora a działa to jak AEG bez zalet HP, bez regulacji rofu, ultra cichej pracy i milisekundowej reakcji na spust. Duże fps? Spoko, ale wtedy po co tryb auto, który dużo tu komplikuje? Małe fpsy? 450? Dobrze wiesz, że można w dzisiejszych czasach tyle wyciągnąć w wielu karabinach bez takiej konwersji, a jak działa tak samo to po co przepłacać?
×
×
 • Create New...