Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

thewojtz

Użytkownik
 • Content Count

  1677
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

7400 profile views
 1. Polecałbym AKM od LCT, w sumie z AK na tą chwilę nie ma nic lepszego, wrzucić 1000 w tuning i jest maszynka.
 2. Super gra! Już jest wiele usprawnień i pojawiły się helikoptery i wiele innych funkcji, polecam taktyczna gra, kładzie nacisk na kooperację. W dobie wirusa - złoto.
 3. Tutaj jest karabinek o systemie z tłokiem gazowym podobnym jak w HK, znajdź taki w którym strzela z karabinka ze zwykłą rurą gazową :)
 4. Hmm, to może spróbuj wystrzelić serią hicapa z aega i 400 naboi z jakiegoś AR'a zobaczymy kiedy podda się rura gazowa :) Albo lufa się odkształci :)
 5. Takie coś znalazłem pięknego, wiadomo - wyspy, ale piękny film:
 6. fascynujące, że wallop wypowiada się w temacie o oszustwach...
 7. Na przykład ma taki związek, że nie powinno się Ciebie słuchać w żadnej sprawie. No widzisz, nie każdy jest tak zdolny jak Ty, żeby do AEGa wsadzać lufy z vsr. I że nagle z chińskiego noname robi się EdGi.
 8. Streszczę, otóż jest tam opisane pare sytuacji w których lufy EdGi zakupione przy tuningu u wallopa (super pro serwisanta) okazały się być preckami za 15 zeta do vsr (w aegu), albo jakimś drutowactwem z-niewiadomo-kąd, kase oddał, smród pozostał, ja bym z nim muchy w kiblu nie ubił. Dziękuję dobranoc.
 9. Jedynym takim silnikiem będzie projekt Kuby T1000: http://kuba-t1000.com/
 10. thewojtz

  G3 LCT

  Witam! Nie znalazłem tematu, a replika jest już trochę na rynku, tutaj recka z wmasg: http://wmasg.com/pl/articles/view/7747 Oraz pare ciekawych informacji od kolegów zza wody: https://airsoft-forums.uk/topic/43032-lct-g3-lc3a3-review-and-upgrade-review/ Pytanie do posiadaczy, czy też macie problemy z podawaniem mid-capów? Problem występuje podobno bardzo często, opis naprawy jest w temacie brytyjskim. Ja właśnie stoję przed tym tematem, bo żaden z 5 midcapów nie podaje dobrze... A z moich wrażeń, trudno cokolwiek powiedzieć o replice, regulacja HU chodzi dosyć topornie, kable są trochę cienkie, replika jest ciężka i to już nie jest opinia subiektywna :) Jest to dobrze wykonana replika, nie idealnie. Przyjemny jest ukłon w stronę funkcjonalności w postaci tylnego pina trzymającego GB. Konstrukcja w całości ze stali (tam gdzie ma być) również buduje zaufanie. Co do wyglądu to niezbyt przyujemna jest szpara między górną a dolną częścią korpusu. Jak strzela to strzela fajnie, ale ten problem z magazynkami, który boli, magazynki nie są tanie, są od producenta repliki a nie jakiś zamiennik, uważam, że takich sytuacji być nie powinno. Zapraszam do dyskusji.
 11. Fajny efekt, tak z ciekawości, jak zeszło czasowo? Czy tylko ja jestem taki "specjalny" i zajęło mi to parę godzin?
 12. Cześć, Bawił się ktoś z was w strippling? To już moje drugie podejście po paskudnym glocku, wielkiego doświadczenia nie mam, ale jako, że na te okładziny zeszło mi lekko 4-5h, to mogę to i owo powiedzieć. Jeśli kogoś interesuje: 1. Sprawdzić jak plastik się zachowuje na niewidocznej części (np w tym przypadku po wewnętrznej stronie okładzin albo we wew. części chwytu pistoletowego). 2. Zależnie od preferencji możliwe jak najcieńsza końcówka lutownicy - wtedy mamy najlepszy efekt, chyba że ktoś chce paski (będę testował), albo inne wzorki. 3. Maska a na pewno wentylator przy plastiku, lutownicy to nie ostudzi wiele (moja z lidla za 15 czy tam 19 zeta dawała radę) a odsunie śmierdząco-trujące wydzieliny z kompozytów. 4. Ja na koniec robię post-processing tj. twarda szczota z mydłem, żeby wykruszyć plastik, tak aby nie zostawało nam na rękach zdjęcie przed to nr 3 a zdjęcie po to nr 4. 5. Cieszyć się z efektu, bardzo pracochłonne ale różnica jest wielka już gołą ręką, w rękawiczkach efekt jest taki, że stajemy się praktycznie jednością z przedmiotem. Wiem, że nie żadna nowość, ale fajna modyfikacja, może ktoś nie słyszał. Możecie się pochwalić waszymi zabawami ze stripplingiem.
 13. thewojtz

  Specna Arms - EDGE

  No chyba trochę nie na miejscu...
×
×
 • Create New...