Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

thewojtz

Użytkownik
 • Content Count

  1680
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

7509 profile views
 1. Może wymagać modyfikacji, prztmierzałem AA, PDI i bultrigger każdy wymaga trochę pieszczenia, możesz też wziąć spust od ML jest całkiem spoko albo springer albo nowy bulltrigger.
 2. Tak, mam. Lekko dziwna krzywizna chwytu pistoletowego, poza tym siada idealnie, trzeba uważać tylko przy wyborze zestawu spustowego, bo inaczej będzie trzeba przerabiać łoże.
 3. Witam! Kupiłem od użytkownika blitzmephi zestaw części do sr-25 i m14. W skład tego zestawu wchodził komplet zębatek do sr25 G&P, okazało się, że nie ma zębatki silnikowej z zestawu, zgłosiłem problem, blitzmephi - zobowiązał się do dosłania brakującej zębatki (jeśli jej potrzebuje, duh!), od tego czasu zero odzewu to był 6ty maja, 13 i 14 maja wysłałem wiadomości ponaglające, 26 również się przypomniałem, bez rezultatu. Zależało mi głównie na zębatkach i GB do sr-25, no tyle co mogę powiedzieć to nie polecam, szkoda tak psuć sobie reputację przez taką pierdołę.
 4. Polecałbym AKM od LCT, w sumie z AK na tą chwilę nie ma nic lepszego, wrzucić 1000 w tuning i jest maszynka.
 5. Super gra! Już jest wiele usprawnień i pojawiły się helikoptery i wiele innych funkcji, polecam taktyczna gra, kładzie nacisk na kooperację. W dobie wirusa - złoto.
 6. Tutaj jest karabinek o systemie z tłokiem gazowym podobnym jak w HK, znajdź taki w którym strzela z karabinka ze zwykłą rurą gazową :)
 7. Hmm, to może spróbuj wystrzelić serią hicapa z aega i 400 naboi z jakiegoś AR'a zobaczymy kiedy podda się rura gazowa :) Albo lufa się odkształci :)
 8. Takie coś znalazłem pięknego, wiadomo - wyspy, ale piękny film:
 9. fascynujące, że wallop wypowiada się w temacie o oszustwach...
 10. Na przykład ma taki związek, że nie powinno się Ciebie słuchać w żadnej sprawie. No widzisz, nie każdy jest tak zdolny jak Ty, żeby do AEGa wsadzać lufy z vsr. I że nagle z chińskiego noname robi się EdGi.
 11. Streszczę, otóż jest tam opisane pare sytuacji w których lufy EdGi zakupione przy tuningu u wallopa (super pro serwisanta) okazały się być preckami za 15 zeta do vsr (w aegu), albo jakimś drutowactwem z-niewiadomo-kąd, kase oddał, smród pozostał, ja bym z nim muchy w kiblu nie ubił. Dziękuję dobranoc.
 12. Jedynym takim silnikiem będzie projekt Kuby T1000: http://kuba-t1000.com/
×
×
 • Create New...