Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt M4A1 Combat Machine


Recommended Posts

Witam

Mam mały dylemat odnośnie kupna tej repliki, a więc:

a) Czy za te cenę dostaje dobry produkt czy to jest tak jak ze Sportline

b) za taką cenę lepiej kupić jakiegoś Chinola(obecnie posiadam g36c)

c) Z czego jest wykonany magazynek hi-cap?

d) Ile taka replika mi posłuży ??

e) m4 3 generacji z JG jest w takiej samej cenie więc która z tych replik posiada lepszy gb i w ogóle lepiej ją kupić??

f) inne uwagi

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Combat Machine G&G z tego co wiem dopiero wszedł na rynek,a niektórzy już prognozują, że to szajs ? O.o

 

A bateria z G36C JG nie jest wcale zła... Potrafi na luzie przeciągnąć przez siebie 2000 sztuk kompozytu. To nie jest zły wynik, jak na stockową chińską baterię.

Link to post
Share on other sites
Kolego Dazo a może jakieś konkretne uwagi dlaczego ta replika to "szajs"? icon_confused2.gif

 

W zeszłą sobotę na spotkanie przyszedł po raz pierwszy, taki kolega. Właśnie z tą Combat Machine .. Tak jest to nowa repliczka więc wszyscy rzucili się by ją pomacać xD

Pierwsze wrażenie:

- wykonanie to po prostu tragedia.

- Prawie całą wykonano z ABS'u nie licząc paru drobiazgów

- Sprężyna chodzi jak traktor, cały czas jakby o coś ocierała. Po prostu strasznie ciężko chodzi.

- Wadliwy jak... W 2 rundzie przestał działać silnik. Rozebraliśmy ją i okazało się że to jakimś cudem nie silnik tylko tłok..

-Do tego zasięg max skuteczny to góra 25m po czym kulki 0,2 i 0,23 lecą gdzie chcą, tak jakby hop-up w ogóle nie kręcił.

Resztę można się już samemu domyślić. :roll:

Edited by DazO
Link to post
Share on other sites

 

A bateria z G36C JG nie jest wcale zła... Potrafi na luzie przeciągnąć przez siebie 2000 sztuk kompozytu. To nie jest zły wynik, jak na stockową chińską baterię.

 

 

Zależy jak kto trafi. Mi ledwie trzyma 600 kulek, po 5 ładowaniach. A koledze po 15 ładowaniach(na dodatek każde 12h) trzyma 2500 kulek.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam ale czy temat jest o baterii w G36 od JG? Sam mam tą baterie i nie narzekam. Jeśli to co piszę DazO jest prawdą to repliki Combat Machine trzeba omijać szerokim łukiem i bać się nawet przy kontakcie za pomocą patyka. Może ktoś jeszcze kto miał kontakt z tą repliką się wypowie. Bo jedna subiektywna opinia narazie mnie nie satysfakcjonuje. Z tego co przeczytałem na Zbrojowni, replika różni się od wersji Eco ew. Plastica(które repliki mają raczej dobrą opinie) tylko brakiem prec rury. Czy to możliwe, żeby tak zepsuli ten model?

Edited by Codename666
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...