Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja grałem w bete multi i przyznam że nawet ciekawa... Minusem była mała liczba map(wiadomo, beta) i przyznam że IMO robaczki(tyranids) są jakieś nie bardzo realistyczne względem gry bitewnej (chodzi o te "małe plastikowe ludziki", których jestem fanem :P). Źle przemyślane IMHO było wyposażanie oddziałów(chodzi o ciągłą zmianę uzbrojenia, gdzie przy marinach to jeszcze w miarę pasuje, to przy tyrkach, gdzie bronie są integralną częścią tyranida, wydaje się to idiotyczne, IMO powinna być opcja ustawienia PRZED rozpoczęciem gry kilku wariantów Carnifexa z różnym wyposażeniem... np. Dakkafex) Chętnie za to zagrałbym w kampanię na singlu, ale jakoś mimo wakacji nie mam czasu...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja grałem we wszystkie Dawn of War-y i najbardziej przypadł mi do gustu Dark Crusade a z ras Marines Chaosu. Zawsze robiłem opętanych marines i do oporu berserkrów khorna. Taka armia rozwalałem wszystkie rasy w trymiga. A w DoW-a 2 tez gralem w kampanie i jest ten minus całej gry że budynków nie można stawiać ale mimo to gra jest zaje....a. Czekam tylko na dodatek do tej gry. Podobno ma być cała reszta ras z poprzednich części wiec szykujcie sie na jeszcze lepszą zabawę. :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

oł je, dodatek, no to zapowiada się ciekawie, fajnie się gra w DoW2 jak da się moda na wszystkie itemy na pierwszej misji. Ma się wtedy zabawę.

 

W soulstormie? Sisterki, purification squad czyli piechota i wszystkie z flamerami i do tego Immolatory, świat płonie...

 

A tak przy okazji, Purge the unclean! Burn the heretics! Kill the mutants!

moje dzieło

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jakiś czas temu szwedzki team Teardown wypuscił fanowską grę Space Hulk. Początkowo mieli cichą zgodę EA, którą zaraz po ukończeniu gry i wypuszczeniu za darmo fulla została cofnięta. Teraz chłopaki przemianowali grę na Alien Assault - Space Marines są tylko Marinsami a Genokrady są Aliensami. Reszta czy cała mechanika Space Hulka pozostała bez zmian. A co najważniejsze gra jest znowu dostępna na legalu i za free. Polecam nie tylko fanom Warhammera 40k.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...