Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Oj nie ma to jak Warhammer! Jeszcze nie wymyślili lepszej strategii, IMO. Gwardia rządzi, chyba że walczy z orkami. zasrani rębacze... :-F

Co jeszcze - Soulstorm IMHO porażka totalna, Siostry Bitwy ze swoimi poj*banymi zasobami - syf... Podstawka + WA + DC. Na LANie, z trzema kumplami, mapka Plac Świętych. Yeah! ;-)

Link to post
Share on other sites

A jakie jest oryginalne tłumaczenie ? Ja słyszałem jak chaosowe hopaki mówią ,,Kejos'' is strong! A z tymi granatnikami gwardii to różnie bywa ;) A w co uzbrajacie drużyny ciężkich broni ? laser czy działko ?

Edited by Keltuzar
Link to post
Share on other sites

Orkz Orkz Orkz Orkz!!! :-D

 

Naprawdę to jest gra z mocnym klimatem, chyba każdy kto się wciągnął może to potwierdzić :-) Przy tylu rasach ciężko byłoby ją tak dobrze zbalansować jak Star/Warcraft, ale za to dzięki tej różnorodności się nie nudzi. Orkz ar' da biggest an' da strongest!

Link to post
Share on other sites

Orkowie latają sobie w przerobionych wrakach statków innych ras, czasem też w asteroidach :) Dawn of war to wierzchołek góry lodowej jaką jest Warhammer 40k.

 

Ps. gra ktoś w figurkową wersję?

Edited by Holgin
Link to post
Share on other sites

Hmm...

Co do nekronów to na kompie czy na "żywo"?

 

Na PieCyku nie przepadam za nimi, denerwują mnie jakoś....

 

Z kolei na "żywo", to...

Powiem tak, Fluff'owo i "wyglądowo" IMO jedna z ciekawszych armii.

Natomiast jeśli chodzi o grywalność, to obrazy znaczą więcej niż słowa...

img483d78c5d34ab.jpg

 

 

Osobiście dużo bardziej preferuję modele niż gre na kompie, ale czasem zagram ofc :)

@przemek - znam ten ból.... :D

Z dwiema(w najbliższych planach trzecia, i kawałkiem orków(se AOBR)) armiami(tyrki i upadli DA) na ~1500pkt, wymagającymi rozbudowy ciężko mi coś wsadzić w ASG. Co wybrać, mundur czy nowe modele? :)

Swoją drogą polecam forum Gloria Victis, IMHO, jedno z lepszych, jeśli nie najlepsze w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...