Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator Walther PS44


Recommended Posts

Witam,

Po przejsciach z ACOG'iem KA postanowilem zainwestowac wiecej i postanowilem kupic Walthera. Teraz mam maly dylemat, bo znalazlem dwa modele

 

kolimator-wlthr-ps44.jpg

 

oraz

 

celownik_kolimatorowy_walther_ps_44.jpg

 

Ten drugi z bron.pl. Czy firma Walther wypuscila dwa modele w zaleznosci od stopnia cofniecia korpusu na szynie? Zastanawiam sie czy faktycznie to Walthear'y i czy warto bulic 350zl. Druga sprawa... Ktory jest najblizszy oryginalu?

 

P.S.

Moze szukam gruszek na wierzbie, dlatego poradzcie cos lepszego od tych paści King Arms'a, do tych 350zł (najlepiej typu ACOG), która pochula czas jakis.

 

Dzięki z góry!

Link to post
Share on other sites

Ten poniżej z tego co pamiętam, ma możliwość zmiany szyny z 20mm na 11mm do wiatrówki. Moja Żonka to ma już dobrze ponad rok i nie narzeka, wręcz przeciwnie jest bardzo z niego zadowolona.

A ACOG w oryginale to luneta ;-).

 

Dzieki za odp.

 

Tuksiak, jak czesto Twoja zona go uzytkuje? Moje kolimatory (mam na mysli KA) wytrzymywaly max 3 miesiace :/, nie bedac katowanymi. Dlatego wole dolozyc i miec spokoj :)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy moja opinia się przyda, bo nie używam tego modelu kolimatora, ale inny, lecz również Walthera.

 

W każdym bądź razie, jeśli chodzi o żywotność - plamka w nim jest okrągła, a zakres regulacji jej natężenia bardzo szeroki. Szkła dobrej jakości, z kolimatorem nie miałem nigdy, jakichkolwiek problemów, a używany przeze mnie jest od ponad roku średnio raz na 2 tygodnie. Co najciekawsze - do tej pory nie miałem potrzeby wymiany baterii w nim się znajdującej, gdyż ta cały czas działa bardzo dobrze, pomimo kilku sytuacji, gdy zostawiłem kolimator włączony na parę dni ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...