Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 5 months later...

@johny13: Strasznie masz dziwnego tego SOCOMA, ma 350 z tłumikiem, nie 420 ( a wiem bo swojego mierzyłem), strzela po sznurku na kilometry i ma jakieś dziwne zawory w strasznych ilościach. Może Ty nie masz STTI?

 

Wykręć zaworek i popatrz po sklepach, Ja swój reanimowałem za pomocą gumek od zaworków różnych min. zapalniczkowych i smaru silikonowego stałego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie to samo, Ty masz ze dwie półki wyżej. STTI jest inaczej zbudowane odrobinkę, podstawowa różnica to taka, że tłumik, nie jest tłumikiem, tylko przedłużeniem lufy, co powoduje znaczny rozrzut. Pomimo bardzo dużego zasięgu STTI jest strasznie niecelne. O innych różnicach nie wspomnę.

Link to post
Share on other sites

jedyne co te repliki mają wspólnego to wygląd zewnętrzny w pewnym stopniu (sylwetka i kształt) i pewne podobieństwa w bebechach ale każdy pistolet NBB działa podobnie...

 

Ja Ci podpowiem że raczej nie musisz wymieniać zaworu. Prawdopodobnie wystarczy rozmontowanie, czyszczenie i zmontowanie. Chyba że masz urwany gwint czy coś takiego.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

KSC i madbull robi zawory (te dolne) do magazynków. Ale nie wiem czy będzie pasował do stti czy tam TM, napisz do sklepów które posiadają je w swojej ofercie, powinni Ci powiedzieć.

 

Pamiętam jeszcze że kiedyś krakmani wymieniali znajomemu ten zawór w mk23 stti, ale to było 3 lata temu więc nie wiem czy mają je jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...