Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z komorą HOP UP KA w M4 z WGC Custom


Recommended Posts

do repliki M4A1N z WGC Custom,wstawiłem ostatnio komore King Armsa i od tego czasu ,replika zaczeła strzelac zupełnie jak "zaczarowana", to znaczy wszedzie tylko nie tam gdzie celuje,rozrzut masakra ,wczesniej było oki ale miałem stokowa komore, wiec chciałem poprawic

wymieniłem wczesniej:

gumka HU SYSTEMY

Dystanser typu "H"

sprezyna SP120 GUARDERA

lufa precyzyjna KH

BATERYJKA 9,6

Wczasie strzelania słychac raz metaliczne jakby uderzenie tłoka a raz jakby w lufie cos stwarzało opór( kulki leca raz blizej raz dalej)

czy to wina komory, dyszy , a moze tłok i cylinder wart0 juz nasmarowac?Prosze o rade bo juz tyle razy rozbierałem GB ze mi sie pomysły skonczyły a i sruby i gwinty ledwo jenczą od tych ciagłych rozbieranek( m.in zerwany gwinat w chwycie pistoletowym od przytrzymywania klapki silnika)

wczoraj wymieniłem gumke HU bo stara była juz popekana ( do tej pory replika chodziła przez rok bez problemów zanim wymieniłem komore na KA)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

HMMM...WYCZYSCIŁEM LUFE, JESZCZE RAZ WSADZIŁEM LUFE Z GUMKA DO KOMORY I NIE ZOBACZYŁEM RÓZNICY, ZMIENIŁEM KULKI , TO CHYBA BYŁY STARE BLASTERY ALBO EXELE, (MIAŁEM JE LUZEM W WORKU), WYRAZNA RÓZNICA ?

CO WY NA TO?, CZYZBY DEVILLE BYŁY KIEPSKIE DLA TEJ LUFY?

Link to post
Share on other sites

Pisanie dużymi literami oznacza krzyk, a nikt nie lubi jak się na niego krzyczy!!!

Druga sprawa, pisz po Polsku nie po polskiemu.

 

A teraz tak:

 

1.zmień dystanser, ponieważ typ H może się okazać za duży,

2.Sprawdź dokładnie czy kołnierzyk gumki Hop up się nie podwiną,

 

Połączenie punktu 1 i 2 powinno Ci pomóc.

 

Porównując kulki Blaster do Exceli to poszukaj, jest taki temat na forum.

Link to post
Share on other sites

Druga sprawa, pisz po Polsku nie po polskiemu.

 

2.Sprawdź dokładnie czy kołnierzyk gumki Hop up się nie podwiną,

 

Porównując kulki Blaster do Exceli to poszukaj, jest taki temat na forum.

 

Jeżeli komuś się zwraca uwagę to powinno samemu się stosować do własnych rad... A rada typu poszukaj sobie na forum jest poprostu śmieszna, pomocny z Ciebie moderator że hej...

 

Odnośnie tematu: kolega wymienił lufę na stockową G&P i problem zniknął. Teraz przetestuje lufę na mojej replice i zobaczymy czy może ona się jakoś rypła, czy może Devile poprostu nie lubią KM-Head'a. :D

Link to post
Share on other sites

Kaleczmy ludzi wyręczając ich...

 

jak narazie nikogo nie wyręczasz, ba nawet nie pomagasz, spamujesz poprostu...

 

 

Nie dziw się Kicpa - mama i tata ciągle za nich to robią...

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

kolejny wielki "znawca", nie każdy musi znać się na mechanice asg, niektórzy ludzie mają pracę, rodzinę i niekoniecznie muszą mieć czas na obczajanie technicznych aspektów swojego hobby. nie chcę wiedzieć co za ciebie robi mama i tata, ale widać kultury żadnej z domu nie wyniosłeś... na tym polu ponieśli więc porażkę...

Edited by figo79
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...