Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Soczysty? Tzn. kolory będą mocniejsze? Jeśli tak to nie przeszkadza mi to. Dzięki za info.

 

Co do szycia kapelusza, sam szył nie będę bo nie umiem, a zlecenie tego komuś wydaje mi się nieciekawe bo jak wytłumaczyć co chcę uzyskać. Koszty będą niższe to fakt (pewnie koło 20zł + przesyłka) ale jakoś wolę mieć "gotowca" ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

W końcu udało mi się nabyć kapelusz. Dzięki Mer oczywiście. Dodatkowo otrzymałem dość rzadki model z siateczką :killer: Bardzo fajnie się sprawuje, dobrze przez nią widać a plusem jest to że chroni przed owadami i rozmywa twarz - rodzaj kamuflażu.

 

Kapelusz dotarł ze Szkocji gdzie wcześniej służył w batalionie Mer (chyba nic nie pokręciłem):

22ceb04a11c65624m.jpg

e59ca149ab7e1e17m.jpg

Link to post
Share on other sites

Moskitiera [inaczej midges net - bardzo skuteczna, tym bardziej na grubsze zwierzę jak komar] jest oryginalnie wszysta w kapelusz. Można nosić opuszczoną na twarz lub upchnąć w kapeluszu - i tak nosić [nie widać, że jest tam moskitiera, czuć też nie bardzo]. Siatkę zawsze można wyciąć.

 

Kapelusz ma swoją historię [akurat ten model, który wysłałam Juniorowi], obyś Ty miał równie dobre serce i więcej szczęścia, niż ich poprzedni właściciele. ;)

Edited by mer
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

men3L - siatkę można zakupić oddzielnie, firma Highlander robi takie. Możesz nosić i siatkę i kapelusz [lub inne nakrycie głowy] jednocześnie, lub samą siatkę. Ja osobiście preferuję siatkę i na to bob hat [czyli zwykłą czapkę "z włóczki" która faktycznie jest akrylu] - bardzo wygodnie się śpi, ciepło, no i muszki midges oraz komary nie gryzą jak w wściekłe. Cena za taka moskitierę jest śmiesznie niska, nie powinno być problemu, wydaje mi się że łatwiej będzie ci dostać kapelusz z siatką, niż samą siatkę.

 

pzdr

mer

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...