Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military Distress Marker G&P


Recommended Posts

Witam kupiłem tą szybko ładowarkę dość dawno 04.11.2005 za kosmiczne 75zł za dobrych czasów machineguna.pl (pewnie niewielu już pamięta ten sklep :wink: ).

Służy mi do dziś , po za poluzowaniem tylnej zakrętki z której i tak się nie używa wszystko działa jak w nowej. Od zakupu korzystałem z niej na każdej strzelance wiec przeładowała pewnie parę ładnych wiaderek kul. Dodatkowo ma przystawke do ładowania magazynków pistoletowych co umożliwia ładowanie bocznej broni gaziaków i spręzynek.

Uzywam jej do wszystkich mid capów do eMek , gaziaka berety M9 full metal sprężyny sig sauer i wszystko co mi wleze pod rękę generalnie pasowala jak narazie do wszystkiego oprócz Mini Uzi KWC CO2.

no i fotka na życznie , od siebie Polecam :killer:

 

http://www.hoppek.pl/dzidzia/asg/Distress.JPG

 

PS: fotka [***] bo późno i na szybko robiona i wygląda na dziwnie wielką nie wiem czemu ale jest 1:1 jak oryginał.

 

edit: nie wiem czemu ale mam dziwne wrażenie że wchodzi do niej więcej jak 130 kulek ale to może być tylko moje gdybanie.

 

[Nie przeklinaj, nie rozwalaj forum zdjęciami.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...