Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta KJW - problem z Blow backiem


Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio zakupiłęm berette z allegro uzywana 2 miesięczną za 140 zł...

Nowa oko 220 zł kosztuje\kosztowała... jest to wersja z plastykowym body, i z metalowym magazynkiem...

 

Do strzelania używam kulek TM, i gazu UltraAir

Po naładowaniu magazynka z 3\4 s... zaczełem strzelać... pierw cofnołem zamek do tyłu i powoli pusiciłem i zamek został z tyłu, bo nie miał siły przepchnąć kulki z magazynka do komory... i musiałem recznie mocniej go pchnąć... kulka wpadła, i czas na strzelanie... strzeliłem i blow back dochodzi do połowy nie do końca... czasami sie zdarza ze do końca... i można w tedy dalej strzelać inaczej nie da rady... trzeba naciągać i puszczać zamek jak w wersjach spreżynowych... ponieważ zamek nie ma siły wypchnąć kulki z magazynka do komory... Myślałem ze za mało gazu przytrzymałęm dłużej butelke, i blow back zadziałał pierwsze 4 strzały dobrze i dalej to samo kulka blokuje zamek, albo wyskakuje bokiem, próbowałem strzelać na sucho bez kulek, i to samo... blow back raz dochodzi do końca a raz do połowy...'

 

Edit: jeszcze jest taki problem ze przy strzale wypada magazynek...

Edited by Immortal_46
Link to post
Share on other sites

Oblukałem wszystko w srodku i jest ok... I ostatnio przy strzelaniu... zauwazyłem ze magazynek jest luzno... i jak mocno go docisne do strzela cały czas dobrze... blow back chodzi i jest ok...

ale gdy chociaz odpuszcze troche siły, to juz nie strzela i nie ma siły kulki uderzy... a gdy wogole mag puszcze to przy szczale wypada... Czyli wina lezy po stronie magazynka... Strzelac to sie da... ale to nie to samo juz...

I ułamała mi sie ta czesc przy szczenkach, znaczy sie jeden part od nich... i nie wiem czym to przykleic...

Chodzi mi o ten chwytak...

Link to post
Share on other sites

O to chodzi... ze jak docisne z odpowiednią siłą magazynek do pistoletu, to w tedy strzela normalnie, a gdy odpuszcze troche siły, to w tedy pistolet strzela zle, czyli blow back dochodzi do połowy nie do konca, a gdy wogole wezme ręke to magazynek wypadnie gdy nacisne spust...

Link to post
Share on other sites

To chyba znalazłeś przyczynę, bo jak:

1. dociśniesz z odpowiednią siłą magazynek do pistoletu, to wtedy strzela normalnie, bo nie ma ubytku gazu pomiędzy magazynkiem, a cylindrem,

2. odpuścisz trochę, to wtedy pistolet strzela źle, czyli blow back dochodzi do połowy a nie do końca, bo gaz nie trafia tam gdzie powinien,

3. wogóle weźmiesz rękę to magazynek wypada gdy naciskasz spust, bo albo zaczep w magazynku, albo jego zwalniacz w chwycie są do du..

Zrób coś aby magazynek był na swoim miejscu i miał kontakt z cylindrem. Wtedy będzie OK.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Odgrzebuję.

W replice kumpla dzieje się podobnie. Po strzale magazynek wypada (aczkolwiek strzał pod względem BB jest poprawny. Po spryskaniu zwalniacza magazynka silikonem na jakiś czas jest ok. Sprężyna zwalniacza jest mocna. Ktoś coś poradzi poza zaklejeniem CTI (tak się pewnie skończy bo i tak ma jednego maga).

Link to post
Share on other sites

Zaczep magazynka jest trefny, możliwe że zbyt ciężko chodzi i nie odbija do końca.

Jeżeli zmiana magazynka przyniesie efekt, znaczy się że magazynek ma zbyt wytartą powierzchnię blokady, wtedy poxipol i dokładne szlifowanie ( szlifierka modelarska jest tutaj nieoceniona )

Immortal 46 Ja Ciebie PROSZĘ! Pisz po POLSKU!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...