Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Moja replika to CM.036a na stockowym silniczku było wszystko ok. Chciałem zwiększyć rofa,a więc zainwestowałem w silniczek G&P m120 High Speed. Po podpięciu silniczka strzela 12k/s (na pj było 11 k/s) wywaliłem 300 kulek serią,semi. Świeżo naładowana batka padła(niema nigdzie zwarcia!) no dobra mówie leżała,to sie rozładowała. Załadowałem batkę podpinam leci seria i nagle włączam semi niemoze uciągnąć (tłok w tylnej pozycij)grzeje się wszystko. No to wymieniłem połowe okablowania (tą przy gb,natomiast zostawiłem starą z body do kolby wraz z bezpiecznikiem). No dobra zaczął strzelać tylko styki sie grzeją w kostkach. Co zrobić :poddanie: HELP!Może batka zasłaba i niedaje rady naciągać stąd grzeją sie styki?Aha batka to 8,4v 1100mah stock.

 

 

Edit:Aha teraz ciągnie 14k/s

Edited by Drakiva
Link to post
Share on other sites

Shimming-niestety gb niemoge rozebrać (gwarancja),natomiast smarowanie widać w środku smar. Tak stockowy to był PJ. Podobno w cymach te 430 fps jest przez pierwsze pare tyś. kulek,ja wystrzeliłem coś koło 8k,wiec ubita lekko powinna być. Ja mam problem z grzejącymi się stykami,rof później pomyśle natomiast napjpierw,żeby styki sie niegrzały.

Link to post
Share on other sites

Założyłeś nowy silnik to go wyreguluj, powinno pomóc. Masz spory problem z przelewaniem myśli "na papier" mały kolego, albo jesteś zwykłym leniem, nie wiem, pewnie jedno i drugie.

 

PS. Co do smarowania, to mam na myśli porządny smar, a nie tą wazelinę, którą Chińczycy ładują do dżirboksa łyżkami. W stock'u są silniki P&J? Od kiedy?

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Taki mały to nie jestem 1.93m wzrostu :P,leń owszem,aczkolwiek szukałem takiego przypadku na forum i to co pisało to zrobiłem i nic nie dało. Przelać to na papier jest owszem ciężko,ale staram się:P.

 

Od kiedy są silniki pejota w cymach?nie wiem,ja go miałem. Regulowałem silnik i jest w najodpowiedniejszej pozycji,ale styki nadal się grzeją,nawet jak z semi strzele z 4 razy to styki są ciepłe.

 

 

 

Może być bateria zasłaba? W poniedziałek poszukam jakiegoś elektrycznego sklepu kupie 2 wtyki koysho i wymienie reszte okablowania. Zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Silnik G&P nie doda Ci szybkostrzelności przy tak twardej sprężynie jaka jest w cm036. Jeśli się nie mylę to ta replika ma około 440 fps. Silnik G&P kończy swe możliwości (przy fabrycznym przełożeniu), na porządnej sprężynie m120. Czyli około 400 fps. Krótko mówiąc silnik G&P jest zwyczajnie słaby. Nie ma "cugu" jaki oferuje Ci silnik PeJota. Było się zapytać wcześniej. :-F

Dokonałeś zupełnie chybionej inwestycji. Przykro mi. :cry:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...