Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Usterka mp5 cm.049J


Recommended Posts

A więc mam tą nową mp5 od krakmanów i niestety podczas przeładowania urwała mi się rączka przeładowania, tak ten cypelek co jego przeładowanie odsłania regulację hop-up, i teraz mam pytanie jak to najprościej naprawić? ;-)

 

Z góry THX za pomoc ;-)

Link to post
Share on other sites

Naprawa gwarancyjna- o Tym zapomnij (dostaniesz odpowiedź że sie bawiłeś,za mocno naciagałeś-w każdym razie "TWOJA WINA"

Metal-Metal z tego taki jak zawsze-ZNAL..(wyglada to jak połączenie cyny z gipsem :D)

kup nowe albo wiertarka+narzynka+gwintownik (choć znając konsystencje i wytrzymałość tego "metalu" naprawa tego to tylko odroczenie

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

Ja bym skleił. Nie wiem jaka tam jest mocna sprężyna, ale jak nie będziesz super mocno ciągnął to wytrzyma.

 

Zapytaj kramanów czy mają takie części na meila.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

PS: Albo daj na gwarancję i powiedz, że od razu dostałeś rozwalone.

Link to post
Share on other sites

Pozwól, że zapytam: w jakich okolicznościach to urwałeś? Tzn szarpiąc jakoś mocniej czy po prostu podczas standardowej zabawy replika (czyt. bez zbędnego wyżywania się)? :) W sumie to troszkę lipa, że po tygodniu użytkowania trafia się taki zonk.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No i doszła ta część do mnie, teraz ją dopiero rozpakowałem jako, że wróciłem z Turcji i była wrzucona przez kuriera na działkę (swoją drogą DPD dało dupy, bez pokwitowania itd. wiedząc, że jestem za granicą rzucił mi za ogrodzenie paczkę :wink: ) i teraz pytanie jak ten n0owy cypel do przeładowania zamontować?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...