Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Dziś udało mi się zakończyć wstępne prace nad stroną internetową Armii Wyzwolenia Rozłóg ( www.awr.one.pl ). Zapraszam wszystkich do odwiedzenia jej i do ewentualnej krytyki i/lub polemiki na temat opracowania graficznego strony, jak i jej funkcjonalności. Będę wdzięczny za wszelkie komentarze :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Teraz po pownemu przejrzeniu strony wiem co mnie trochę razi. Czcionka jaką jest napisany napis na stronie głównej. Również tą samą czcionką są napisane nazwy działów po tym jak się do nich wejdzie.

Czcionka troszkę przypomina mi zajebisty sprzęt jakim był comodore :) (tam też była ta czcionka) Jest tyle ładnych czcionek a musiałeś wybrać akurat tą :wink: ehhhh.

Link to post
Share on other sites
Co wy ( chyba wy) robicie manekinowi na gornej belce w dziale galeria?  :D

My go tylko molestujemy... On to lubi... :D

 

Lukzari, dla mnie Commodore tez jest zajebistym sprzetem, wiec wlasnie dlatego wybralem te czcionke, a nie inna :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Witam

 

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy na stronie AWR nowy dział, który stopniowo wypełniać będziemy materiałami szkoleniowymi. W zdecydowanej większości będą to tłumaczenia niemieckojęzycznych szkoleń - ZDV-ek. Zapraszamy:

 

http://www.awr.one.pl/viewpage.php?page_id=14

 

W tym wątku postaram się na bieżąco informować o tłumaczeniach ZDV-ek pojawiających się na różnych stronach.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...