Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 [CM] vs. AK-74 [CM]


Recommended Posts

Jedna i druga to ciemna strona mocy, czy wytrzymałe? Raczej tak dużo z jedną biegam i nigdy się nie spociła. Co do bebechów nic Ci nie powiem ponieważ nie mam uprawnień chirurga. A batki? Czasem się zdarzają, jak zawini to wtedy parę batów dostaje...

 

 

A teraz na poważnie, taki temat chyba już był, nie pokażę Ci gdzie jest bo tak samo jak Tobie nie chce mi się szukać, mam nadzieję że się nie zdziwiłeś i nie zraziłeś.

 

Również pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

mam AK 74 i powiem tak...w porównaniu do AK 47 (mialem w rękach) jest lepiej wykonane a co do zasięgu nie wiedze różnicy chociaż według niektórych AK 74 ma lepsze skupienie, druga rzecz to imitacja drewna w ak47 niby ok ale tworzywo to tworzywo w ak 74 nie ma tego problemu. Osobiście polecam AK 74 może i jest o 6 cm dłuższy ale za to wygląda prawie tak jak AK 74 CA :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Obie to badziewie bierz full metal jakis

pozdro

 

Temu panu już dziękujemy, linę wraz z zawieszeniem do żyrandola dostarczymy w ciągu trzech dni roboczych. Polecamy również inne oferty naszej firmy, jak mapa głębokich stawów o niepewnym dnie i mapa agresywnych psów w twojej okolicy!

 

Żeby nie było totalne OT

Obie są takie same w środku, te same bebechy, bateria, tylko z zewnątrz się różnią. Większość ludzi kupuje 028 więc 031 = +100 do lansu :D

Link to post
Share on other sites
dobra moze troche przegialem takie badziewie to moze nie ale full metale sa duzo lepsze a nie duzo drozsze.

 

dobra moze troche przegialem takie badziewie to moze nie ale full metale sa duzo lepsze a nie duzo drozsze.

Nie powtarzaj się :-F

O wyższości full metali nad tworzywem (jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne)-bredzisz :mrgreen: np: Taki full metal mniej mnie przekonuje niż taki full plastik .Chiński ZnAl jest często gorszy od chińskiego tworzywa,zbyt kruchy.Poza tym liczy się wnętrze :-o

Edited by Ricardo
Link to post
Share on other sites

Z tej dwójki cm.028 jest lepsze dlatego, że wytrzymalsze z zewnątrz, w środku to samo. Miałem obie te repliki i w 031 popękał magazynek, kolba, cholerne luzy dekla, suwadła i selektora ognia, pęknięty gwint na tłumik dźwięku (który waży o wiele za dużo), kolega miał bardzo podobnie.

Link to post
Share on other sites

Osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem 031 i jestem bardzo zadowolony. Wydaje mi się że ma lepsze skupienie niż 028 ale ręki obciąć za to sobie nie dam. Jedyne luzy jakie zauważyłem to magazynek troszkę lata na boki (hi-cap z cymy) i komora zamka. Zdecydowanie 031 lepsze od 028:) ale to już także kwestia gustu. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...