Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.

Znamy wagę tej sprawy. Przepraszamy za zwlekanie ze zdjęciami, ale zdecydowaliśmy się dzisiaj na budowę jeszcze jednego budynku, zamiast robienia zdjęć końcowych. Nie chcemy wrzucić zdjęć na których będzie widać jakieś opony, czy podstawy budynku. Jutro przyjedzie dostawa opon, w środę zrobimy porządną, około 2-godzinną sesję zdjęciową.

Dzięki JS2029, udało nam się załatwić duży, 30-osobowy namiot (trafi do bazy amerykańskiej) i na 80% kilka NS-ów 10-osobowych. Cały czas załatwiamy Humvee i rozbudowujemy teren.

 

Uwaga! Termin zostaje przełożony na 2 tygodnie do przodu. Nowy termin imprezy to 19-20 września. Nie jest to spowodowane zaległościami w pracach czy brakami z naszej strony, lecz ilością uczestników. Żeby zlot miał sens, potrzebujemy ich około 120 (20-25 francuzów, 50 amerykanów i 50 bojówkarzy). Przepraszamy serdecznie tych, którym termin nie pasuje, po prostu, nie mamy wyjścia.

Proszę moderatora o zmianę daty w temacie.

 

PS. Jeśli znajdzie się ktoś, kto wysłał nam pieniądze, a nowy termin mu nie odpowiada, proszę o kontakt pod numerem 606119779. Pieniądze zostaną zwrócone.

 

 

Dziękuję i pozdrawiam,

dr_wisla

Link to post
Share on other sites

Paul, może-ale jakbyś przyjechał na zlot gdzie tak naprawdę jest za malo cywili-bo głównie z tym jest problem, i wszystko od Nich zależy to byś stwierdził "ale gów*n". a w 2 tygodnie umrzeć nie powinieneś, przyjedziesz i sie może okazać, że zlot daje radę. no ale-jesli nie stawiasz na jakość, tylko masz zainteresowanie typu drużyna A staje przeciwko drużynie B, biegną na siebie, i kto później zginie ten lepszy, no to cóż... chcemy doprowadzić do momentu kiedy zlot będzie miał ręce i nogi, a nie jakaś fuszerka odwalona-bo o ile z budynkami dalibyśmy radę, to ludzi nie upolujemy, to już nie te czasy.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Ciężko jest zrobić zlot, na którym w wiosce cywilnej jest zbyt mało osób, lub gdy jest zbyt mało uczestników. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby teren był przygotowany odpowiednio i aby umilić czas po zlocie, są także urozmaicenia zlotu w postaci ulotek i plakatów propagandowych na terenie wioski oraz namioty. Cały czas staramy się o Humvee.

Drugi termin ułożyliśmy tak, żeby nie kolidował z inną, dużą militarną imprezą na terenie małopolski odbywającą się tydzień później.

 

Przepraszamy, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć ilości zgłoszeń - stąd zmiana terminu tak późno. Poza tym, było powiedziane, że czekamy do środy - nie widzę więc możliwości zaskoczenia. Wolimy przełożyć termin, zdobyć więcej uczestników i przy okazji lepiej się przygotować do zlotu, niż za wszelką cenę zmieścić się w terminie bez względu na przebieg zlotu.

Paul, zamiast pisać co Ci się nie podoba, wystarczyło zapytać na PW, chętnie bym Ci wyjaśnił o co chodzi.

 

Aktualizacja: Dziś zrobiona została pierwsza część zdjęć, następne jutro. Ze wszystkich wybierzemy te warte uwagi i pokażemy na forum.

 

Dodaliśmy 2 małe strony konfliktu:

- MP (Military Police), specjalny oddział wyszkolony do walki w terenie zurbanizowanym na rozkazy USA i francuzów. Oddział liczyć będzie ledwo kilka osób, składać się będzie z członków jednej z jednostek ZS "Strzelec" OSW. Prawdopodobnie do dyspozycji będą posiadali quady 4-kołowe.

- Policja cywilna, mały, około 4-osobowy dobrze uzbrojony oddział składający się się z organizatorów, mający tylko i wyłącznie bronić cywili. Policja cywilna może być nieprzekupna, chciwa, skorumpowana itp. Trudno przewidzieć czy po zawarciu porozumienia między Policją Cywilną a na przykład Amerykanami, nie strzelą im w plecy i uciekną do bojówkarzy.

 

Jutro kolejne informacje.

 

Pozdrawiam serdecznie,

dr_wisla

Link to post
Share on other sites
- Policja cywilna, mały, około 4-osobowy dobrze uzbrojony oddział składający się się z organizatorów, mający tylko i wyłącznie bronić cywili. Policja cywilna może być nieprzekupna, chciwa, skorumpowana itp. Trudno przewidzieć czy po zawarciu porozumienia między Policją Cywilną a na przykład Amerykanami, nie strzelą im w plecy i uciekną do bojówkarzy.

 

Z takimi motywami uważajcie, żeby nie przekombinować i nie wprowadzić zbyt dużego zamieszania. Założenie klawe, ale pamiętacie, że to ludzie muszą się wczuć i uszanować Waszą rolę. Motyw w takiej czy innej formie był już na niektórych imprezach i gdy był nieco przekombinowany, kończył się strzelaniem na sam widok do owych "przekupnych". Co automatycznie wprowadzało ogólny chaos.

Link to post
Share on other sites

Bierzemy to pod uwagę.

Sytuację ratuje to, że Amerykanie nie będą mieli prawa strzelić do policji cywilnej bez rozkazu z góry, chyba że policja zrobi to pierwsza.

 

Sesja została zakończona. Nie mieliśmy już po południu tyle ludzi ile podczas prac wykończeniowych rano, ale wszystko poszło po naszej myśli. Czekam tylko aż fotograf prześle mi zdjęcia.

 

Pozdrawiam serdecznie,

dr_wisla

Link to post
Share on other sites

Ile osób rezygnuje a ile wpisuję się na listę zlotu?

Jaki jest obecny stan lisy?

Napaliłem się na ten zlocik ;)

No to się zgłaszaj na listę, a nie pytaj ile jest osób. Bo jakby tak każdy robił i czekał aż się odpowiednia liczba chętnych znajdzie to zlot mógłby się w ogóle nie odbyć. Edited by nuru80
Link to post
Share on other sites

Nie dostałem jeszcze zdjęć, jutro fotograf będzie obecny na terenie zlotu podczas prac i osobiście poproszę go o jak najszybsze wybranie zdjęć i podesłanie mi (jest ich trochę,a wybranie najodpowiedniejszych [staramy się dbać o szczegóły] zajmuje dobre kilka godzin). Mogę jedynie przeprosić za opóźnienia.

 

Pozdrawiam serdecznie,

dr_wisla

Link to post
Share on other sites

Wystąpił spory problem z odczytem kart z aparatu. Wszystko już w porządku, jutro na manewrach odbiorę zdjęcia. Nie pisałem nic, gdyż sprawa mogła się wyjaśnić lada dzień, czekałem więc na informację, że zdjęcia są już na 100%.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

sprawa jest dosyć delikatna: jutro zdecydujemy, czy nie odwołać tego zlotu, z powodu małe liczby chętnych na stronę cywili-bez nich ta gra nie ma żadnego sensu i bez nich nie ma możliwości zorganizowania zlotu- pytaliśmy się, rozdawaliśmy ulotki, rozwiesaliśmy plakaty, ale nie można ludzi zmuszać do brania udziału w zlocie, to nie jest XVII wiek.Pieniądze nie są zwracane z tego powodu, iż jeśli się jutro okarze, że zlotu nie bezie-oddamy wszystkie naraz, a jeśli będzie, oddamy tym, co się zgłoszą, iż rezygnują.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

 

Niestety zlot musi zostać odwołany. Nie jest to spowodowane brakiem ,,cywili”, jak to napisał wyżej Hrehor, ale brakiem uczestników w obozach amerykańskim, a w szczególności bojówek (cywili jest faktycznie mniej niż zamierzaliśmy, ale wystarczająco dużo, żeby pociągnąć scenariusz; pomyłka wynika z wczorajszej rozmowy telefonicznej, w której nie wszystko zostało wyjaśnione między odpowiedzialnymi za poszczególne elementy osobami). Dołożyliśmy wszelkich starań aby na czas rozbudować poligon i dostosować go do potrzeb zlotu. Zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i środków, żeby wszystko odpowiadało realiom przedstawionym w scenariuszu. Przykro nam, że wprowadziliśmy w błąd tak dużą grupę ludzi, ale nie możemy przekładać tego w nieskończoność z nadzieją, że z dnia na dzień zgłosi się jeszcze 60 osób. Bo tyle nam na chwilę obecną brakuje.

 

Pieniądze zostaną przelane na konta jeszcze dzisiaj. Możliwe, że niektóre banki sfinalizują transakcję dopiero w poniedziałek, dlatego proszę o cierpliwość gdyby okazało się, że do tego czasu nie wpłynęły żadne pieniądze. W przeciwnym wypadku proszę napisać mi na PW – podam swój telefon, żeby można się było komunikować znacznie szybciej i od ręki załatwić sprawę. Wszystkie pozostałe dane są na forum od dłuższego czasu, dalatego proszę się nie obawiać oszustwa z naszej strony (które byłoby przejawem totalnej głupoty).

 

Chciałem wszystkich serdecznie przeprosić w imieniu całej ekipy, a w szczególności sklep GUNFIRE, który z pasją zaangażował się we współpracę z nami. Recz, którą zawaliliśmy była reklama zlotu (niestety straciliśmy mnóstwo plików, bo ktoś w MediaMarkcie sformatował kartę ze wspomnianymi wcześniej plikami). Mam jednak nadzieję, że docenicie nasze starania darując nam wielu negatywnych komentarzy, na które zasłużyliśmy. Pocieszające w tej całej sprawie jest jednak to, że mimo wszystko spora grupa ludzi wykazała zainteresowanie naszą wizją airsoftu, która odbiega od tradycyjnych ,,strzelanek”.

 

Korzystając z okazji chciałem szczególnie podziękować wymienionemu już sklepowi GUNFIRE (zwłaszcza Panu Rafałowi, który był łącznikiem między ekipą a sklepem), grupie JS2029, która pozwoliła nam wykorzystać swój poligon oraz chłopakom z grupy S.F.S. z Krynicy. Tak naprawdę to my okazaliśmy się największymi przegranymi w tej sytuacji, ale nie oznacza to, że zamierzamy zaokńczyć działalność.

 

Jeżeli ktoś chciałby na bieżąco być z nami w kontakcie do całkowitego zamknięcia sprawy odsyłam na stronę ekipy: www.kos-asg.pl . Znajduje się na niej forum oraz namiary na nas w dziale ,,kontakt”.

 

 

Jeszcze raz wszystkich serdecznie przepraszam

Barszcz oraz cały KOS.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...