Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jakość wykonania jest bardzo dobra - przynajmniej w mojej opinii. Nic się nie pruje, nic nie wystaje, wszystko ładnie zszyte. Co tu jeszcze można dodać?

 

Kamizelka jest stosunkowo ciężka, a jest goła ;) Po prawidłowym zapięciu wewnętrznego cummebundu, kamizelka jest jak przyklejona na ciele. Nic nie lata (pod warunkiem idealnego dopasowania szelek regulujących wzrost - w innym przypadku jest odczuwalny lekki luz na ramionach - brzuch nadal zostaje przyklejony ;)) Strzelanie nie sprawia problemów - przy składania się do strzału, może przeszkadzać uchwyt QR jeśli się go odpowiednio nie "schowa". Generalnie kamizelka szyta jest pod "wymiar" i polecam kontaktowanie się z MIWO w tej sprawie.

 

Kamizelka ta, jest kamizelką zintegrowaną - grzeje niemiłosiernie :D

Link to post
Share on other sites
Jakość wykonania jest bardzo dobra - przynajmniej w mojej opinii. Nic się nie pruje, nic nie wystaje, wszystko ładnie zszyte. Co tu jeszcze można dodać?

 

Np. opinię po dwuletnim intensywnym użytkowaniu kamizelki, chociaż wątpię, że za dwa lata będziesz ją jeszcze miał ;) Kiepskim pomysłem jest wypowiadanie się o jakości i wygodzie, kiedy danego sprzętu nie testowało się podczas działań w różnych warunkach i przez dłuższy niż 2 tygodnie czas. Bo teraz jedyne co możesz powiedzieć, to to, że kamizelka wygląda na porządnie uszytą.

Link to post
Share on other sites

A ty Johny ją masz?

Podejrzewam, że nie ;)

 

Np. opinię po dwuletnim intensywnym użytkowaniu kamizelki, chociaż wątpię, że za dwa lata będziesz ją jeszcze miał icon_wink.gif Kiepskim pomysłem jest wypowiadanie się o jakości i wygodzie, kiedy danego sprzętu nie testowało się podczas działań w różnych warunkach i przez dłuższy niż 2 tygodnie czas. Bo teraz jedyne co możesz powiedzieć, to to, że kamizelka wygląda na porządnie uszytą.

Zgadzam się ;) Jednak jak zauważyłeś można ocenić po wyglądzie jakość kamizelki - ta się nie pruje, szwy są mocno przyszyte, a materiały są dobrej jakości (niestety MIWO nie posiada Cordury, nad czym ubolewam).

Link to post
Share on other sites

Ja tam mam lubawe OLV i nie narzekam :P

 

Co my jakieś pedzie jesteśmy że wszystko musi być ślicznie :P

 

Jak kamizela jest styrana to świadczy to jedynie o zaangażowaniu maniaka w asg :)

 

Ja tam ogółem mam zaufanie do MIWO

Edited by granat91
Link to post
Share on other sites

Kolego to poganiaj w 18kg OLVce przez cały dzień na strzelnicy, albo postój na warcie razem z 4kg kałachem i orzeszkiem na głowie i potem zamień sobie strój na jakiąś zintegrowaną która jest dużo lżejsza i porządnego hauera z paskami to potem mów że nie narzekasz.

 

 

Pierwszą rzeczą którą zrobili chłopaki ode mnie z JW to wyrzucili stalowe płyty i najajniki. Od razu stracili kilka kg.

Link to post
Share on other sites

Azur - wiem, że się różnią. Tylko skoro sporo osób chce dążyć do 100% odwzorowania realnego pola walki a zamiast wkładów używają szmatexa to coś jest chyba nie teges ;) Rozumiem kulki 6mm bo to prawie jak 5,56 tyle że penetracja inna i opatrywać tak często nie trzeba ale... ;)

Link to post
Share on other sites

TBM, moja wypowiedź była bardziej skierowana do Granata :)

 

O wygodzie, a raczej jej braku, OLV już sporo czytałem dlatego podkreślam, że w AS mało kto będzie narzekał - ja sam też nie narzekałem - dopóki nie wsadzi wkładów do uzyskania prawie 20 kilogramowej kamizelki. I wtedy zaczną się schody ;)

Link to post
Share on other sites

Nie mam tej kamizeli ale nie wypowiadam się na jej temat. Walczę natomiast z wygłaszaniem pochopnych sądów na temat oporządzenia, którego się prawie (albo wcale) nie używało.

 

Jednak jak zauważyłeś można ocenić po wyglądzie jakość kamizelki - ta się nie pruje, szwy są mocno przyszyte, a materiały są dobrej jakości (niestety MIWO nie posiada Cordury, nad czym ubolewam).

 

Kiepsko poczytałeś mojego posta ;) Napisałem, że "jedyne co możesz powiedzieć, to to, że kamizelka WYGLĄDA NA porządnie uszytą", a tak się składa, że między "wygląda na", a "jest", jest pewna, dość znacząca, różnica.

 

Tyle.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...