Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning 410fps'ów


Recommended Posts

Jakiej firmy masz tą Gietkę?

Jeśli chinol, to radziłbym wymienić zębatki, tłok i dopiero włożyć M130 (na 450 fpsów) i prosić, żeby GB wytrzymał, bo z chińskimi to jest loteria. Zresztą nie tylko z chińskimi. Mojemu kumplowi sypnął GB od Guay Guay'a z BU i M120.

Link to post
Share on other sites

Jakiej firmy masz tą Gietkę?

Jeśli chinol, to radziłbym wymienić zębatki, tłok i dopiero włożyć M130 (na 450 fpsów) i prosić, żeby GB wytrzymał, bo z chińskimi to jest loteria. Zresztą nie tylko z chińskimi. Mojemu kumplowi sypnął GB od Guay Guay'a z BU i M120.

Bo dupy jesteście i nie potraficie tak tego poskładać żeby nie pękało.

W tym G36 kup zestaw JBU z M130 jeśli takowy jest. tyle wystarczy w zupełności, zebatki wytrzymają spokojnie ale tutaj będziesz musiał zainwestować w nowy aku. najlepiej li-po

Link to post
Share on other sites

Bo dupy jesteście i nie potraficie tak tego poskładać żeby nie pękało.

W tym G36 kup zestaw JBU z M130 jeśli takowy jest. tyle wystarczy w zupełności, zebatki wytrzymają spokojnie ale tutaj będziesz musiał zainwestować w nowy aku. najlepiej li-po

 

Ja bym z li-po nie ryzykował z JG :wink: . Dobra 9,6 V powinna w zupełności wystarczyć. Mi na m110 z lipo 11,1 V 2000 GB poszedł po 2k kulek. Wymieniłem na szkielet DF, ale to też dużo nie dało :cry: - pękł po 4 k kulek, a ROF był na poziomie + 20 k/s na m120 :lol:

Link to post
Share on other sites

Spaliłem bo JBU nie robi Zestawów z M130.

SK8 Ja bym na twoim miejscu nie ryzykował gadania głupot. 7,2V Li-po zamiast 9,6V da porównywalne rezultaty. Nie wiesz? Nie umiesz? Czytaj i milcz.

 

Powiem ci tak - Oczywiście 7,2 V jak najbardziej, bo jak wiemy jest to lepszy odpowiednik 9,6 V. Czy ty naprawdę nie sądzisz, że na 11,1 nie zajedzie tego ? :wink: Akurat w temacie li-po trochę już siedzę, więc wypraszam sobie 8-) .

Link to post
Share on other sites
Dobra 9,6 V powinna w zupełności wystarczyć. Mi na m110 z lipo 11,1 V 2000 GB poszedł po 2k kulek
SK8 Ja bym na twoim miejscu nie ryzykował gadania głupot. 7,2V Li-po zamiast 9,6V da porównywalne rezultaty

Nikt nie mówił o 11,1V tylko Ty. Nikt nie proponował 11,1V a jeśli Li-po kojarzy się Tobie tylko z 11,1V. To masz mały problem.

P.S.

Jeśli będzie używał repliki na single to 11,1V jak najbardziej mile widziane z uwagi na szybką reakcję na spust.

Link to post
Share on other sites

Lipolek w zupelności wystarczy 7,4 voltowy. Sprawdzałem i 11 na giecie z JG i ten 7 w zupełności wystarcza. Wystarczy wrzucić sprężynę 120, wymienić głowice tłoka i śmiga. Wystrzeliłem z 30k kulek i to głównie na full auto i nic złego ani z szkieletem Gb ani z zębatkami się nie dzieje.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to bym tam wrzucił preckę, bo co da 450fps na stockowej lufie.

 

I w ogóle bym sobie odpuścił tuning mocowy, tylko bym wrzucił preckę KM-Heada, gumkę hop-up Systemy, dystanser H i już.

Ew. do tego sprężyna M120 i masz 410fps...

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...