Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gwarancja, M16A3, Co i jak?


Recommended Posts

Siemka. Kumpel chce wysłać m16a3 P&J na serwis do taiwanguna bo ma gwarancję. Co ma zrobić bo nie wie a ja też się na tym nie znam. Musi wysłać jakiś email , jakiś list, formularz czy kartkę w pudełku zostawić? Proszę o pomoc w jego imieniu.

Edited by Laki
Link to post
Share on other sites

No jak nie pisze ?

 

Reklamacje

 

1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

 

2. Reklamacje z przyczyn innych, niż określone w pkt V.1. należy kierować w formie online lub pisemnej na adres do korespondencji podany w pkt I.2. niniejszego regulaminu. W piśmie tym należy:

 

a) wskazać datę umowy sprzedaży, załączając dowód sprzedaży (fakturę VAT lub paragon),

 

b) dokładnie opisać okoliczności uzasadniające zdaniem Klienta reklamację (opis wady),

 

c) wskazać kto, kiedy i w jaki sposób wykrył wadę,

 

d) określić, czego Klient się domaga.

 

Dla rozpatrzenia reklamacji niezbędne jest również dostarczenie na adres do korespondencji, wskazany w pkt I.2. niniejszego regulaminu, reklamowanego towaru wraz z opakowaniem (naklejka na towarze lub opakowaniu, zawierająca oznaczenie importera i dzięki temu pozwalająca na identyfikację towaru jako pochodzącego od KRAKMAN, nie może być ani usunięta ani uszkodzona w sposób pozwalający na przypuszczenie, że została przeklejona z innego produktu czy opakowania). Sklep taiwangun.com zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem Reklamacje będą rozpatrywanie w terminie 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep taiwangun.com reklamowanego towaru wraz z zgłoszeniem i opisem wady.

 

3. W przypadku udzielenia na zakupiony towar gwarancji, jej warunki określa odrębny dokument gwarancyjny (umowa gwarancyjna), dostarczony razem z towarem.

 

*Pogrubienie moje

 

A jak dalej nie wiesz co robić to może warto zadzwonić do sklepu, czy to aż takie trudne ?

 

 

Powoli dochodzę do wniosku że tym forum zaczną się pojawiać pytania jak założyć okulary ub hełm.

Edited by ruffin-89
Link to post
Share on other sites

Ja nie odsyłał swojej repliki do serwisu tylko mój kolega. Prosił żebym zapytał się o wszystko...

 

A poza tym to jak 12 latek czy 15 latek ma dzwonić do serwisu? Nie trzeba być pełnoletnim?

Edited by Laki
Link to post
Share on other sites

MY robimy głupie problemy ? Proponuje żebyś przeczytał swój temat jeszcze raz.

 

Nie chodzi mi o mój problem z gwarancją( Właściwie nie mój tylko kolegi:P). Co z tego, że ktoś ma 12,15 czy tam nie ma osiemnastki. Każdy się w ASG może bawić. Wiadomo zloty od 16 za pozwoleniem i zaświadczeniami albo od 18. Tak to każdy może się bawić. I nie rozumiem o co wam chodzi z tymi dziećmi. Wiadomo, że są takie dzieci co kupują jakieś tam tanie repliki bez okularków się strzelają i bumm... oko wylatuje jednemu czy drugiemu, osobiście też o takim czymś słyszałem, ale nie każdy jest takim ,,dzieckiem" , że się w Airsoft nie może bawić. Nie przeadzajcie...

Link to post
Share on other sites

Sądząc po tym temacie, nie każdy może i powinien bawić się w ersoft.

 

"STOP dzieciom w ersofcie" i podpisuję się pod tym każdą kończyną, a nierozgarniętych rodziców można w sumie jakoś rozliczyć, to teraz takie modne: "zaniedbanie obowiązków rodzicielskich i wystawienie zdrowia dziecka na szwank" ;-).

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi o mój problem z gwarancją( Właściwie nie mój tylko kolegi:P). Co z tego, że ktoś ma 12,15 czy tam nie ma osiemnastki. Każdy się w ASG może bawić. Wiadomo zloty od 16 za pozwoleniem i zaświadczeniami albo od 18. Tak to każdy może się bawić. I nie rozumiem o co wam chodzi z tymi dziećmi. Wiadomo, że są takie dzieci co kupują jakieś tam tanie repliki bez okularków się strzelają i bumm... oko wylatuje jednemu czy drugiemu, osobiście też o takim czymś słyszałem, ale nie każdy jest takim ,,dzieckiem" , że się w Airsoft nie może bawić. Nie przeadzajcie...

 

 

A ja to popieram... jak się zna kogoś to czemu nie... ale ile razy można to pisać.

 

BTW: Tuksiak, zrób se dzieciaka i zobaczymy za kilkanaście lat :-F

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

pamiętam sytuacje jak przychodzi dzieciak do sklepu i chce karabin do stselania... oczywiscie tatus godzi sie na to i chce kupić młodemu "giwerę" aby ten po prostu nie zawracał mu głowy i niech lata sobie z kolegami po dworze i "stsela". od razu zadawane pytanko: " czy syn bedzie strzeła sie z kolegami? " tatuś odpowiada ze tak no chyba normalne ( dla mnie nie...)

- a czy ma ochronę oczu ?

- nie. a trzeba ?

- wie pan... oko to nie zab mleczak nie wyrośnie tylko wypłynie sobie

nie ma to jak szuflada ze zdjęciami postrzelonych ludzi ( rozwalone rece, policzki, nogi, brzuch posiniaczony, wybite zeby) :)

tatuś wykreca malcowi ucho i zaciąga go expresowo do domu krzyczac a mówiłeś ze nie trzeba ochrony oczu i innych.

 

hiehiehie wiem jestem brutalny. :P

Link to post
Share on other sites

pamiętam sytuacje jak przychodzi dzieciak do sklepu i chce karabin do stselania... oczywiscie tatus godzi sie na to i chce kupić młodemu "giwerę" aby ten po prostu nie zawracał mu głowy i niech lata sobie z kolegami po dworze i "stsela". od razu zadawane pytanko: " czy syn bedzie strzeła sie z kolegami? " tatuś odpowiada ze tak no chyba normalne ( dla mnie nie...)

- a czy ma ochronę oczu ?

- nie. a trzeba ?

- wie pan... oko to nie zab mleczak nie wyrośnie tylko wypłynie sobie

nie ma to jak szuflada ze zdjęciami postrzelonych ludzi ( rozwalone rece, policzki, nogi, brzuch posiniaczony, wybite zeby) :)

tatuś wykreca malcowi ucho i zaciąga go expresowo do domu krzyczac a mówiłeś ze nie trzeba ochrony oczu i innych.

 

hiehiehie wiem jestem brutalny. :P

 

Wiadoma sprawa, są takie dzieci, ale nie można od razu wszystkich negatywnie oceniać.

Link to post
Share on other sites
ale od 16 lat i tyle.

 

Do mnie na strzelanke przyszedł raz gość 19-letni i jak dostał to zdjął gogle i zasuwał środkiem na respa a obok niego kulki latały :poddanie:

Mam w teamie osoby 13-15 lat i żaden z nich nie jest tak głupi. Liczy się rozsądek, a nie wiek. Drugi gość który miał 16 lat trzymał okulary na nosie i dopiero jak zaczynał się kontakt ogniowy to je zakładał, bo stwierdził że kiepsko przez nie widać. :wink: Dlatego obydwóm panom podziękowałem za zabawę.

Przyjmuję do teamu tylko normalnych ludzi.

Link to post
Share on other sites

Do mnie na strzelanke przyszedł raz gość 19-letni i jak dostał to zdjął gogle i zasuwał środkiem na respa a obok niego kulki latały :poddanie:

Mam w teamie osoby 13-15 lat i żaden z nich nie jest tak głupi. Liczy się rozsądek, a nie wiek. Drugi gość który miał 16 lat trzymał okulary na nosie i dopiero jak zaczynał się kontakt ogniowy to je zakładał, bo stwierdził że kiepsko przez nie widać. :wink: Dlatego obydwóm panom podziękowałem za zabawę.

Przyjmuję do teamu tylko normalnych ludzi.

 

Dokładnie, popieram to. Liczy się tak naprawdę rozsądek. U nas najmłodsza osoba do strzelanki ma 12 lat. I radzi sobie super. Zawsze nosi okulary, nie ściąga ich przed skończeniem gry i bawi się świetnie razem z nami. Rozsądek i tyle...

 

nawet nie przyznawaj sie ze masz taki "team"

 

Niby czemu?

Link to post
Share on other sites

BTW: Tuksiak, zrób se dzieciaka i zobaczymy za kilkanaście lat :-F

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Grzechotnik z moją Córką może byś się i chciał umawiać gdybym jej na to pozwolił, pomimo tego, że jest pełnoletnia, a fotkę masz Tutaj. Wystarczyło sprawdzić jest temat, a nie pisać bzdury.

 

 

Kolegom "nastoletnim" proponuję zapoznać się najpierw z prawem polskim, co komu i za co grozi, a później sobie piszcie co tam sobie i jak robicie dobrze. Dzieciom prowadzić też nie wolno wszystkiego, tak samo i nie należy im pozwalać bawić się w niektóre gry.

Zachowania osób starszych nie będę oceniał, bo to nie głupota a debilizm, ale na szczęście na to rzadko się umiera ;-).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...