Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklepy militarne Legnica


Recommended Posts

No, to jak jestesmy juz przy wymienianiu sklepow z akcesoriami asg, to w Legnicy udalo mi sie poki co wylowic 3:

-Rog ul. Rataja (dawniej 1 maja) i Kosciuszki - maly sklepik, obsluga sprawia wrazenie jakby nie bardzo wiedziala dlaczego sie tam znalazla, ale kulki maja tansze xD...ogolnie raczej bym nie polecal tego sklepu...

 

-"Rebelia" Ul. Wroclawska (tuz przed skrzyzowaniem z z Libana od strony Galerii Piastow) -W sumie tez nieduzy sklepik, ale tutaj obsluga zna sie na rzeczy, wszystko wytlumaczy itd, maja sporo ciuchow i oporzadzenia, sprowadzaja sprzet ze zbrojowni.com.pl...polecam ;-)

 

-Na pasazu w Realu jest taki sklep (nie wiem nawet jak sie nazywa) gdzie sprzedaja kłódki, sejfy, noze itd... tam tez pojawiaja sie repliki aeg...w sumie zbyt militarny ten sklep nie jest... tak czy inaczej COS tam jest ;P

 

Jak ktos zna jeszce jakis w Legnicy to prosze dopisac ;-)

 

pożdro

Edited by Jump
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

BEST TIME to nie sklep - to powiedzmy Hurtownia, mają konto na Allegro, i można tam znaleźć dużo innych pierdół ściąganych z chin - można próbować nawiązać kontakt z sprzedawcą internetowym ich sklepu GROMU nick na tym forum.

Z tego co wiem to LATMAR już niefunkcjonujące od jakiegoś czasu

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeśli się nie myle to w Rebelli można dostać cały asortyment z Best Time.

Jeśli chodzi o Latmar to niestety nie dane mi było go odwiedzić.

I jeszcze w Auchuan na pasażu też jest sklepik podobny do tego z Reala, ale faktycznie airsoftowym to bym go nie nazwał....

Link to post
Share on other sites

Nie mylisz się.

Ponadto w Rebelii można sobie na zamówienie ściągnąć co tylko chcesz - bez kosztów wysyłki. Np. cokolwiek z oferty BLACKHAWK! Ind., Magnum, Bates, Helikon, noże SOG, Muela, Ka-Bar... cokolwiek z jakiegoś wirtualnego sklepu ASG, co tylko chcecie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Ponadto w Rebelii można sobie na zamówienie ściągnąć co tylko chcesz - bez kosztów wysyłki. Np. cokolwiek z oferty BLACKHAWK! Ind., Magnum, Bates, Helikon, noże SOG, Muela, Ka-Bar... cokolwiek z jakiegoś wirtualnego sklepu ASG, co tylko chcecie.

 

noże SOG? byłem - oglądałem je. Marne kopie oryginalnego sprzętu.

sprzętu blackhawk? nie widzialem nic

za to widziałem kopie produktów camelbak'a - hawg -całyc zarny z napisem 9.11

 

sklep reklamuje się, że posiada osprzęt znanych firm takich jak blackhawk, 5.11, camelbak, sog, bates itd. marne podróby (nawet na metkach jest co innego napisane). Polityka sklepu tak mnie do siebei zraziła, że nie mam ochoty nawet spoglądać w jego stronę podczas przejażdżki po legnicy

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Tak nawiasem mówiąc Best time - czyli only4men na allegro to ta sama firma co Rebelia.

Mogę się mylić ale w Rebelii też mają rzeczy z Best time tylko o wiele droższe. Ja np kupiłem kiedyś w Rebelii latarkę, za którą dałem 60 zł, a w Best time taka sama była chyba za połowę tej ceny, a na allegro jest obecnie za 20 zł + dostawa.

Kolejny przykład to kamizelki taktyczne. Kamizelka, którą tam kupiłem, a raczej szelki taktyczne w stylu LBV za 140 zł, a na allegro te same za 70. Krew mnie zalała.

Tak więc w Rebelii czekają na frajerów, którzy najpierw nie sprawdzą cen gdzieś indziej.

 

Co do Best time lepiej kupić coś w u nich na allegro niż pójść osobiście bo pani przy kasie zażyczy sobie więcej niż gdybyśmy kupili przez internet i odebrali osobiście.

 

A co do sprowadzania karabinów przez Rebelię gość zamówił dla mnie kiedyś z Koltera M15A4 CASL. Miał być z kolbą składaną, a przyszedł ze stałą. Sam nie wiem ile w tym prawdy, że się pomylili ale przypuszczam, że po prostu ktoś przede mną zamówił ze stałą i nie wziął. Krótko mówiąc kręcą ile wlezie.

Nie będę już tutaj wspominał o innych historiach science fiction jak ta, że w Rebelii testują najmocniejszym pistoletem na CO2 okulary i google, które do nich przychodzą.

 

to tyle

pozdro

Edited by pasztet1986
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Eh... odwiedziłem dzisiaj Rebelie i dawno nie spotkałem się z taką ignorancją wobec klienta...

Wchodzę do sklepu jak normalny człowiek, oglądam szpej, pytam coś babki, a ta się chichra z kolegami z dzielnicy i zostałem najprościej mówiąc olany, więc wyszedłem... Ogólnie ceny dużo wyższe niż w necie czy innych stacjonarnych sklepach. Planuję jeszcze odwiedzić ten sklep i dać mu szanse, ale jedynie jak ktoś kompetentny stanie za ladą, bo polecić to go nie można..

 

Sry, że jeden pod drugim, ale orientuje się ktoś jakie kulki mają w rebelii i czy w ogóle opłaca się kupować u nich?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

z tego co mi wiadomo nie ma żadnego, w żadnym z wyżej wymienionych nie było szczególnie interesującego asortymentu a i ceny też średnio atrakcyjne więc poprzewracały się. szkoda że nie ma czegoś większego typu gunfire czy krakman :icon_cry:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...